Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/82864-kit-logan-prostreet-baia.html)

pro street remus 16-09-12 17:53

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by andrei.acc20 (Post 5171979)
felicitari baieti!!dar am o intrebare:kit-ul merge si p logan nou???dak da cat ma costa cu tot cu montaj,vopsit si celelalte???multumesc

Nu merge pe logan mk.2 decat capacul de luneta.

andrei.acc20 16-09-12 18:11

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by pro street remus (Post 5175792)
Nu merge pe logan mk.2 decat capacul de luneta.

din ce an a inceput sa se fabrice mk2???ca mi-as cumpara logan model vechi ca sa il fac asa.dar as dori sa stiu si cat costa totul complet.ms mult

FAST&FURIOUS 16-09-12 18:51

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by andrei.acc20 (Post 5175813)
din ce an a inceput sa se fabrice mk2???ca mi-as cumpara logan model vechi ca sa il fac asa.dar as dori sa stiu si cat costa totul complet.ms mult

Cred ca din 2008.

valy1233 16-09-12 18:54

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by FAST&FURIOUS (Post 5175856)
Cred ca din 2008.

da,de la jumatea anului 2008..1 iulie

andrei.acc20 16-09-12 19:30

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by FAST&FURIOUS (Post 5175856)
Cred ca din 2008.

te rog poti sa-mi zici un pret informativ plus minus maxim 500euro????ms mult

FAST&FURIOUS 16-09-12 19:35

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by andrei.acc20 (Post 5175893)
te rog poti sa-mi zici un pret informativ plus minus maxim 500euro????ms mult

Eu nu stiu sa-ti zic preturi, eu stiu ca pt ce am eu pe masina in aprilie 2008 am platit 3400 Ron(aproximativ 1000 Euro)si vopsitul inca 1200 Ron.

Pt detalii vorbeste cu baietii care-l fac, dar sunt sigur ca pretul este la fel si acuma si pentru mine a meritat pana la ultimul banut.

andrei.acc20 16-09-12 19:40

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by FAST&FURIOUS (Post 5175907)
Eu nu stiu sa-ti zic preturi, eu stiu ca pt ce am eu pe masina in aprilie 2008 am platit 3400 Ron(aproximativ 1000 Euro)si vopsitul inca 1200 Ron.

Pt detalii vorbeste cu baietii care-l fac, dar sunt sigur ca pretul este la fel si acuma si pentru mine a meritat pana la ultimul banut.

dar masina ta e masina asta e loganul rosu????

FAST&FURIOUS 16-09-12 19:43

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
[QUOTE=andrei.acc20;5175915]dar masina ta e masina asta e loganul rosu????[/QUOTE

Da, este masina mea.

andrei.acc20 16-09-12 19:46

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
[QUOTE=FAST&FURIOUS;5175920]
Quote:

Originally Posted by andrei.acc20 (Post 5175915)
dar masina ta e masina asta e loganul rosu????[/QUOTE

Da, este masina mea.

felecitari!un nr de tel a baietilor????

FAST&FURIOUS 16-09-12 19:49

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
[QUOTE=andrei.acc20;5175925]
Quote:

Originally Posted by FAST&FURIOUS (Post 5175920)

felecitari!un nr de tel a baietilor????

Multumesc.
Il gasesti cu cateva pagini mai in spate.

andrei.acc20 16-09-12 19:53

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
[QUOTE=FAST&FURIOUS;5175929]
Quote:

Originally Posted by andrei.acc20 (Post 5175925)
Multumesc.
Il gasesti cu cateva pagini mai in spate.

ms mult!!!dar my am o intrebare si q asta inchei.imi poti spune c ai adaugat la loganul tau????ms mult!

FAST&FURIOUS 16-09-12 20:17

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Bara fata/spate+praguri+evazari aripi.

andrei.acc20 16-09-12 20:41

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by FAST&FURIOUS (Post 5175962)
Bara fata/spate+praguri+evazari aripi.

dar eleronul si aia de la luneta nu sunt incluse?????

FAST&FURIOUS 16-09-12 20:49

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by andrei.acc20 (Post 5176002)
dar eleronul si aia de la luneta nu sunt incluse?????

Ba da, dar eu am ales alt eleron pe spate(ca sa fiu diferit si ca mi-a placut mai mult) si nu am vrut eleronul de luneta.

gabriel_cars 18-09-12 15:16

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Sunt impresionat de acuratetea elementelor dpdv al executiei, felictari oricum pentru toata activitatea ! :-)


All times are GMT +2. The time now is 05:59.

- Copyright 2026 4Tuning