![]() |
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Impacand pe toata lumea...ora 17.00 deci ?
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
ok atunci 17:00 sa fie!!!
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
huh ?
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
bei pana la urma ramane cum am stabilit....???si ca punct de reper in care parte a polivalentei o sa fiti?
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Unde o sa auzi galagie acolo sa vii :lol:
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Nu uitati sa aduceti o minge de fotbal sa incingem un tenis de picior :lol:
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Pai cine are?
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Sa speram sa nu se adevereasca ce au zis astia la meteo.
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Mai bine nu ne gandim la asta :D
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
E vreme numai buna de dat cu bicla .. :D
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Ne lasi noua masina si tu te plimbi cu bicla :twisted:
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Exact asa ma gandeam si eu! :D Multumesc ca m-ai luminat! :P
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Era de la sine inteles, nicio problema 8)
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
mai vine cineva tinand cont ca ploua asa de nasol la ora asta???
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Am fost eu am ajuns mai devreme pe la 16:45 si am stat pana la 17:35 si nu aparuse nimeni si am plecat.
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:36. |
- Copyright 2026 4Tuning