Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Aderare Usergroup (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/64485-aderare-usergroup.html)

COL_seby 26-03-09 16:09

Re: Aderare Usergroup
 
Multumesc,am dat,astept accept.

andi_cimpean 05-04-09 20:35

Re: Aderare Usergroup
 
salut la toti...la mine este vorba de un re-join:D
https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/102151-machetele-mele-andi_cimpean.html

vn-08-nen 07-04-09 21:16

Re: Aderare Usergroup
 
5 Attachment(s)
Machetele mele !
Activitate : https://forum.4tuning.ro/showthread.p...77#post2217577
Am dat reqest la grup :) astept raspuns ... multumesc

extrm 01-06-09 18:17

Re: Aderare Usergroup
 
In progress - https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/126567-machetele-mele-extrm.html :-P
Am dat join..

marius_bmw_gtm 17-06-09 10:54

Re: Aderare Usergroup
 
5 Attachment(s)
Pot da si eu join?(incepator)

Din pacat 4 machete nu au fost intretinute inainte de a fii ale mele :cry::cry:

Sper sa incep sa fac un body kit la Jaguar S-Type( si lui ii lipseste o roata:x:x)

Si speram o colaborare buna ;);)

Astept raspuns daca pot da join;)

manu_96xls 17-06-09 11:07

Re: Aderare Usergroup
 
Īncă nu...
Limita minimă este de 15 machete 1/43.:)

D.Y ¬ 30-06-09 15:51

Re: Aderare Usergroup
 
2 Attachment(s)
Machetele mele..

Pot da join?

coman razvan 30-06-09 18:48

Re: Aderare Usergroup
 
Da ...

Gigxy76 01-07-09 22:33

Re: Aderare Usergroup
 
cate machete 1:18 trebuie sa fie? eu am 10 pana acum

coman razvan 01-07-09 22:36

Re: Aderare Usergroup
 
Se poate intra in usergroup daca aveti de la 15 machete in sus ...
Dar avand in vedere ca ai numai 1/18, POTI SA DAI!

manu_96xls 06-07-09 18:52

Re: Aderare Usergroup
 
Pentru inactivitate pe această secțiune considerăm că următorii useri nu sunt demni de a mai face parte din grupul [colectionar machete]:
andrey2003
ast3riCS
Bengy_BLS
CobraArt
COL_seby
dydy-andrey
f0cs
HD87DGR
ktalyn
Logan4ever
virusel

Pentru că e posibil să fi avut probleme și să nu fi intrat pe forum aveți 48 de ore la dispoziție să ne explicați ce fel de problemă ați avut.;)

manu_96xls 09-07-09 09:46

Re: Aderare Usergroup
 
Toți cei care se află pe lista de mai sus au fost scoși din grup datorită lipsei de activitate pe secțiune.;)

arctix 16-07-09 18:09

Re: Aderare Usergroup
 
5 Attachment(s)
machetele mele:
printre acestea sunt cateva machete de hartie (cum ar fi acel Trabant)

din poza de grup lipsesc cateva machete care sunt in lucru in diverse etape de tuning: celica, bmw, pt cruiser, pajero.

coman razvan 16-07-09 18:17

Re: Aderare Usergroup
 
Poti da join!

arctix 16-07-09 18:27

Re: Aderare Usergroup
 
Nice!
Multumesc.


All times are GMT +2. The time now is 03:14.

- Copyright 2026 4Tuning