![]() |
Re: Aderare Usergroup
Multumesc,am dat,astept accept.
|
Re: Aderare Usergroup
salut la toti...la mine este vorba de un re-join:D
https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/102151-machetele-mele-andi_cimpean.html |
Re: Aderare Usergroup
5 Attachment(s)
Machetele mele !
Activitate : https://forum.4tuning.ro/showthread.p...77#post2217577 Am dat reqest la grup :) astept raspuns ... multumesc |
Re: Aderare Usergroup
In progress - https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/126567-machetele-mele-extrm.html :-P
Am dat join.. |
Re: Aderare Usergroup
5 Attachment(s)
Pot da si eu join?(incepator)
Din pacat 4 machete nu au fost intretinute inainte de a fii ale mele :cry::cry: Sper sa incep sa fac un body kit la Jaguar S-Type( si lui ii lipseste o roata:x:x) Si speram o colaborare buna ;);) Astept raspuns daca pot da join;) |
Re: Aderare Usergroup
Īncă nu...
Limita minimă este de 15 machete 1/43.:) |
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
Machetele mele..
Pot da join? |
Re: Aderare Usergroup
Da ...
|
Re: Aderare Usergroup
cate machete 1:18 trebuie sa fie? eu am 10 pana acum
|
Re: Aderare Usergroup
Se poate intra in usergroup daca aveti de la 15 machete in sus ...
Dar avand in vedere ca ai numai 1/18, POTI SA DAI! |
Re: Aderare Usergroup
Pentru inactivitate pe această secțiune considerăm că următorii useri nu sunt demni de a mai face parte din grupul [colectionar machete]:
andrey2003 ast3riCS Bengy_BLS CobraArt COL_seby dydy-andrey f0cs HD87DGR ktalyn Logan4ever virusel Pentru că e posibil să fi avut probleme și să nu fi intrat pe forum aveți 48 de ore la dispoziție să ne explicați ce fel de problemă ați avut.;) |
Re: Aderare Usergroup
Toți cei care se află pe lista de mai sus au fost scoși din grup datorită lipsei de activitate pe secțiune.;)
|
Re: Aderare Usergroup
5 Attachment(s)
machetele mele:
printre acestea sunt cateva machete de hartie (cum ar fi acel Trabant) din poza de grup lipsesc cateva machete care sunt in lucru in diverse etape de tuning: celica, bmw, pt cruiser, pajero. |
Re: Aderare Usergroup
Poti da join!
|
Re: Aderare Usergroup
Nice!
Multumesc. |
| All times are GMT +2. The time now is 03:14. |
- Copyright 2026 4Tuning