![]() |
haha in nici un caz la nushishti!! hondare auzi mah da ce e cu poza aia mah cu tataie ala ... e raliist cumva ... haha era mai mishti poza aia cu fundu` ala :)
|
3 Attachment(s)
Asta-a eu cam obosit......
Si ea este a mea masina, daca-i pot spune asa............ Va rog sa nu radetzi de mine, dar mai ales de masina. |
frate... nu rad... doo sfaturi... sper sa nu le iei in nume de rau... pune sigla de dacia inapoi... shi da jos alea pt vant... :wink:
numa' bine... |
Nici o suparare frate tekno.
Despre sigla de Dacia n-o s-o pun la loc din simplu motiv ca nu-mi place designul, si daca stam bine sa ne gandim masina are ceva stramosi pe la Renault. Paravanturile alea le-am pus pt ca sunt chiar utile, crede-ma.Stiu ca nu dau bine dar m-a interesat doar aspectul practic. :twisted: |
ok man... tu shti mai bine. doar e mashina ta :wink: ... shi yo merg dupa conceptul performantza apoi look...
|
ati ramas fara masini de nu mai bagati aici poze ku voi si cu ele?!
tind sa cred k nu ,asa k aruncati ku pozele pe topic :P :P :P |
2 Attachment(s)
...
|
1 Attachment(s)
Asta sunt eu cu VPR_U
|
1 Attachment(s)
Si astea sunt cotetzele noastre de la mr cta
|
=))
1 Attachment(s)
e tarziu in noapte deci o sa pun o poza tot noaptea !
|
4 Attachment(s)
eu cu masinile mele
|
3 Attachment(s)
d'acia mea...
|
1 Attachment(s)
...eu si hyundai-ul lu sor'mea...
|
4 Attachment(s)
...si ticolosu' :D
|
2 Attachment(s)
io si \"jucaria\".... :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:31. |
- Copyright 2026 4Tuning