Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   FUNNY PICTURES (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/632-funny-pictures.html)

X-Ray-Eyes 24-05-04 02:21

1 Attachment(s)
Asta e un aurolac pe care l-am pus sa suga pul@ Statuii Discobolului din fata Salii Sporturilor din Constantza ...
Ha ha ha ha ha ha Ha !!!

Insanity 24-05-04 02:27

Sunteti niste dementi clar !!!!

X-Ray-Eyes 24-05-04 02:51

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Insanity\"
Sunteti niste dementi clar !!!!

ha ha ha ... a zis cineva ca suntem sanatosi ???
Intra la topiul CE TRAZNAI FACEM CAND ERAM MICI si ai sa citesti acolo ce nu ti-a trecut prin cap pana acum ... ( si nu e glontzul !!!) .
:peace:

Psycho 24-05-04 02:59

ahhahahaha a ajuns Vasile vedeta .,.. e pe internet ... sad`ule sa vb si cu iuli sa le bage si el pe alea .. hahahah si alea cu bataie .. cu boshcetaru` ala si cand s`a manjit pe fatza ... hahahaha am ras de m`am cracanat ... pacat k nu s`a aruncat in cap sa`i facem poza`n aer ... hahahahahaahha :mrhappy: :rockon: si cate si mai cate .. nici nu`mi mai aduk aminte cate a facut shaw cat am stat acolo :))

Psycho 24-05-04 03:01

:drunk: mai e faza cu .. ahhahaah ma doare burta de ras .. cand ati trimis`o pe tov mea in mashina k omu` era pus pe treaba ; era cu carnatu`n mana .. hahahahahah

Hondarul 24-05-04 09:18

Bah fratzilor aveti nevoie de asistenta psihologica... :P :P :P

X-Ray-Eyes 24-05-04 14:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Bah fratzilor aveti nevoie de asistenta psihologica... :P :P :P

HA HA HA !!!
:twisted: :twisted: :twisted:
Sa vezi ce poze o sa mai apara aici !!!
Cum dadea omu' gheara ( facea o mana .. era cu carnatzu' in fapt ) , cum s-a batut cu un boschetar , cum a baut pishat dintr-o sticla , cum si-a bagat sticla de cola in cur , cum s-a manjit cu negreala de la toba pe fata de ziceai ca e Rambo 281 , si multe altele !!!

HA HA HA !!!
Nici nu vreau sa ma gandesc !!!
Asta ca sa nu zici ca am mancat *** cand am zis ce am zis la Ce prostii faceam cnd eram mici !
P.S. : Le facem si acum !!!
:peace:

Psycho 27-05-04 08:26

hahahahah X- ray ... ai luat restu de poze ??? tre sa le vedem ... :)

PYT 02-06-04 01:29

1 Attachment(s)
...

EvLSant0S 02-06-04 01:35

:) :) cum puii mei a ajuns ala acolo ma??:):)

PYT 02-06-04 01:47

lol dak citesti articolul ala minuscul (la propriu) cica in timp ce ofiteru Marmota Aurie facea o inspectie a masinii, aceasta a intrat singura in marsarier si a vrut sa sara.. ce vrei, uneori se mai satura si masinile de soferi, nu numai astia de ele

BogdanSHA 12-06-04 19:24

1 Attachment(s)
De la N0namee: PREA TARE!!!

RoSonic 12-06-04 23:08

daca e intradevar reala....chiar ca e mult prea Tare!!!!

X-Ray-Eyes 12-06-04 23:55

3 Attachment(s)
Ce sa fie prea tare ma ? Poza asta ???
Nu e tare deloc !
E Bheeeeeeeeeeeeeeeeeeeton !!!
Sa mor daca nu am zis :
MoaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaMaaaaaaaaaaa !!!
Nu se poate asha ceva ...
E SUPER !!!
Ha ha ha ...
Ala de pe scara era pishat si cacat la cur ... !!
:peace:

Dar de astea ce spunetzi ???

EvLSant0S 21-06-04 16:32

stie careva continuarea pozei alea cu rechinu` si elicopteru`?? l-a luat rechinu` in gura.. sau a scapat ca printre dintii rechinului ? ?:)


All times are GMT +2. The time now is 15:37.

- Copyright 2026 4Tuning