Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Skoda octavia B74642 (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/6162-skoda-octavia-b74642.html)

sonyscorpion 29-01-06 22:35

SE PUTEA SI MAI BINE
 
1 Attachment(s)
CRED CA FATA ESTE CAM NELUCRATA SA NU ZIC TARANEASCA IN REST SE PUTEA SI MAI BINE MAI ALES LA INTERIOR.

Urban_Racing 05-03-06 13:54

Re: Skoda octavia B74642
 
este dragutza tzinand cont ca mie nu prea imi plac skodele ...i`a mai skimbat asha din aspect !

OctaviaRS 11-08-06 00:57

Re: Skoda octavia B74642
 
E frumoasa..avand in vedere ca sunt posesor de Octavia (RS), dar...exista un DAR...se apropie de kitch

dexter_20 12-08-06 10:09

Re: Skoda octavia B74642
 
Masina arata bine, dar pare neterminata fara folii sau geamuri ionizate...

Alex-Rahova 12-08-06 16:58

Re: SE PUTEA SI MAI BINE
 
Quote:

Originally Posted by sonyscorpion
CRED CA FATA ESTE CAM NELUCRATA SA NU ZIC TARANEASCA IN REST SE PUTEA SI MAI BINE MAI ALES LA INTERIOR.

stie careva ce model sunt OZ-urile de pe skoda din poza? ..din postul lui sonyscorpion
am vazut si eu o octavia 2 cu jante la fel dar erau pe 15 cred ..
dadeau foarte bine(daca erau putin mai mari ) si ma bate gandul sa-mi iau si eu pana in toamna un set pentru a mea

OctaviaRS 18-09-06 11:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by ZooM-ZooM (Post 173403)
poate stitzi poate nu...dar eu spun pt cei ce nu: in buc exista o skoda octavia neagra,cu evacuare pe lateral!!! are insemnul RS pe grila fata si tot insemnul RS mare,pe plasa,in locul numarului de inmatriculare.
imi pare rau ca nu am poze...dar chiar as vrea sa va arat ceva frumos...nu stiu ce motorizare are si ce are la interior,pt ca eram in trafic cand am vazut-o...dar e ceva FAIN RAU!
hai cu poze daca are cineva! :wink:

frate! am vzt-o si eu....mi se pare ca e 1.9 TDI daca ne referim la aceeasi masina...are tot de RS..jante.spoiler.eleron..si...sigle.:D oricum frumoasa

Alexitul 16-12-06 13:46

Re: Skoda octavia B74642
 
masina arata destul de bine dar ptr o masina "tunata" este prea ridicata mai coboara garda la sol, niste jenti "adevarate" nu cele din fabrica ar fi binevenite! lipsa eleronului pe spate se fate simtita iar spatele este dragut dar trebuie mult coborat !!! pragurile si bara de pe spate se potrivesc dar cu bara de pe fata nu are nici o treaba daca te uiti mai atent ai sa vezi diferenta si in locul tau as face rost si de o prelungire pe fata cu acelas model de pe spate si pragurile,,,in rest ai putea sa-i pui niste litere chinezesti pe ea pe laterale si in spate pune-i niste stopuri clare costa in jur de 750 ron nu le face fumurii ca ii sta groaznic. in rest totul ok ... imi place interiorul , si ai mai putea face ceva pe capota un desen deosebit dupa noua tehnologie nu acctipild ! bafta in continuare !

cosmin92 16-01-07 22:44

Re: Skoda octavia B74642
 
dragutza sta pe langa mine :D

Stefan205 10-09-07 20:33

Re: Skoda octavia B74642
 
in interior sunt huse sau e pirle adevarata?

florentin84 12-09-07 12:34

Re: Skoda octavia B74642
 
Frumoasa :lol:

skoda boy 29-09-07 19:44

Re: Skoda octavia B74642
 
Octavia asta a fost a lui soava din cate stiu eu....dar el acum si-a luat rs care e de 100 de ori mai frumoasa ca asta..Numa' bine

Danutz Bratosin 30-09-07 15:35

Re: Skoda octavia B74642
 
masina e frumoasa...da totusi mai trebe lucrata la detalii;)

Grigoras Cristian 23-11-07 21:03

Re: Skoda octavia B74642
 
super tare frate :)) ce sa zic.

nutzuXXL 13-12-07 18:32

Re: Skoda octavia B74642
 
imi place grila+bara fata+jantele de gti .
prelungirea spate chiar nu are ce cauta acolo . parca e luata de pe o alta masina

alexx_1989 05-01-08 12:38

Re: Skoda octavia B74642
 
...hai ca omu poate nu stia prea multe cand a tunato... :)) (nu-s fan skoda)


All times are GMT +2. The time now is 18:55.

- Copyright 2026 4Tuning