Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - 325i 24v M tech 2 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/61132-e30-325i-24v-tech-2-a.html)

E30_M3_ 02-03-08 18:34

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 1394666)
ai cauciucurile tocite pe spate ?in portbagaj in cap 2 tuburi de bass ? ma intereseaza , intrebare banala as putea zice.jentile sunt superbe , daca leai tine mereu curate ar fi bestial

sal...
Cauciucurile is pe lateral frecate ca freca in buza de la aripa dar acuma sunt batut in interior iar pe mine sincer nu prea ma pasioneaza muzica adica nu imi place. Iar jantele sunt murdare ca no....cu vremea asta nu poti sa o sperli in fiecare zi iar eu umblu cand si cand adica aproape deloc....cand vine vara va fi curata mereu....;)...

B-XX-NOX 24-03-08 11:17

Re: E30 - 320is///M-Power
 
inca odata pot spune ca am ramas uimit... ursu arata bestial... in ciuda faptului ca e neterminat... tot suparat pare...:D bafta in continuare si mai tine si tu lumea la curent aici pe forum :P

Ingerasul99 24-03-08 14:04

Re: E30 - 320is///M-Power
 
ceva noutati la masina , ca totusi a fost si vreme frumoasa , cel putin in zona litoralului .

AK-ZER 25-03-08 15:29

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by gangsta (Post 1382362)
Inca nu este nici un film....dar in curand speram va fi unul tare de tot...cu mai multi ursi in action!;)

nush care-i treaba.. cred ca este vre-un barlog pe aici:D.. prin Cluj ca apar tot mai multi ursi BINE crescuti :D;)
Bafta cu masina! arata excelent!

E30_M3_ 18-05-08 21:22

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Am sa pun ceva poze recente .....

Ingerasul99 18-05-08 21:40

Re: E30 - 320is///M-Power
 
ceva nou pe la ea?:>

paul_cj,,,v12 18-05-08 22:19

Re: E30 - 320is///M-Power
 
3 Attachment(s)
.................................,

Ingerasul99 19-05-08 16:28

Re: E30 - 320is///M-Power
 
frumos in draci ursul,m-a innebunit.

veveve 19-05-08 16:36

Re: E30 - 320is///M-Power
 
serbus....saptamana viitoare este tuning show in Satu Mare,ce zici poti veni :)?

E30_M3_ 19-05-08 18:38

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by veveve (Post 1541561)
serbus....saptamana viitoare este tuning show in Satu Mare,ce zici poti veni :)?

nu stiu sa vad,,,,sper sa pot veni....

claubmw92 24-08-08 00:45

Re: E30 - 320is///M-Power
 
nu am mai urmarit de mult timp evolutia acestui urs si acum cand vad pozele cu el sunt placut surprins
bv ai facut o treaba buna!!!

UnuFain 30-12-08 02:18

Re: E30 - 320is///M-Power
 
si ar face o treaba si mai buna daca ne-ar spune daca mai traieste ursul ;)

browser 30-12-08 07:27

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Pe ce caroserie a venit motorul de M in 4 pistoane si cati cai are ? :)

Gabi_323i 30-12-08 11:57

Re: E30 - 320is///M-Power
 
e30 320is 87-90 192Cp 210Nm
e30 M3 192Cp, 200Cp, 215Cp, 220Cp, 238Cp, 340Cp (Full Race)

sineta 31-12-08 16:28

Re: E30 - 320is///M-Power
 
LA MULTI ANI SI UN AN NOU FERICIT ;):peace:


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning