Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce zodie sunteti? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/6077-zodie-sunteti.html)

MariusM 13-03-07 00:56

Re: Ce zodie sunteti?
 
8 noiembrie ziua numelui
9 noiembrie ziua de nastere
-> scorpion :twisted: 8)

MeHiGH 13-03-07 08:39

Re: Ce zodie sunteti?
 
Eu pe 7 noi m-am nascut si pe 8 e ziua mea ( tot Mihai ma cheama ! ) :D

Paul 13-03-07 13:18

Re: Ce zodie sunteti?
 
F E C I O A R A ! and i`m damn proud of it ! ;))

MariusM 13-03-07 15:26

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by doar_eu (Post 795308)
Eu pe 7 noi m-am nascut si pe 8 e ziua mea ( tot Mihai ma cheama ! ) :D

si suntem mandrii :D

Magos 14-03-07 00:37

Re: Ce zodie sunteti?
 
...balanta :">

Nubyan 15-03-07 14:47

Re: Ce zodie sunteti?
 
Capricorn 3 ianuarie.Sunt cam introvertit.Asa sunt capricornii :lol:

Magos 15-03-07 17:14

Re: Ce zodie sunteti?
 
esti in aceasi zi cu varamiu si un amic de al meu... ce naibii mey, v-ati gasit toti capricornii pe 7..........? :))

zarisk 17-03-07 16:39

Re: Ce zodie sunteti?
 
Gemeni...multumita de zodia mea...in mare parte:D

vlad_Mafiotu 17-03-07 20:33

Re: Ce zodie sunteti?
 
pesti :D :)

giubau_v8 22-03-07 17:47

Re: Ce zodie sunteti?
 
pesti.....

-LEXION- 22-03-07 17:48

Re: Ce zodie sunteti?
 
Leu...cam putini pe aici....

N3n3a 25-03-07 21:57

Re: Ce zodie sunteti?
 
9 feb - varsator ...
km putini varsatori pe aici :D

Blast3R 25-03-07 22:34

Re: Ce zodie sunteti?
 
Varsator :D ;)

HoricutzWSR 26-03-07 22:00

Re: Ce zodie sunteti?
 
berbeac...24 martie :)

Mishu-f 26-03-07 22:58

Re: Ce zodie sunteti?
 
eu sunt sagetator pe 21 dec :D .....


All times are GMT +2. The time now is 22:06.

- Copyright 2026 4Tuning