![]() |
Re: Ce zodie sunteti?
8 noiembrie ziua numelui
9 noiembrie ziua de nastere -> scorpion :twisted: 8) |
Re: Ce zodie sunteti?
Eu pe 7 noi m-am nascut si pe 8 e ziua mea ( tot Mihai ma cheama ! ) :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
F E C I O A R A ! and i`m damn proud of it ! ;))
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
...balanta :">
|
Re: Ce zodie sunteti?
Capricorn 3 ianuarie.Sunt cam introvertit.Asa sunt capricornii :lol:
|
Re: Ce zodie sunteti?
esti in aceasi zi cu varamiu si un amic de al meu... ce naibii mey, v-ati gasit toti capricornii pe 7..........? :))
|
Re: Ce zodie sunteti?
Gemeni...multumita de zodia mea...in mare parte:D
|
Re: Ce zodie sunteti?
pesti :D :)
|
Re: Ce zodie sunteti?
pesti.....
|
Re: Ce zodie sunteti?
Leu...cam putini pe aici....
|
Re: Ce zodie sunteti?
9 feb - varsator ...
km putini varsatori pe aici :D |
Re: Ce zodie sunteti?
Varsator :D ;)
|
Re: Ce zodie sunteti?
berbeac...24 martie :)
|
Re: Ce zodie sunteti?
eu sunt sagetator pe 21 dec :D .....
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:06. |
- Copyright 2026 4Tuning