Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

CRyS` 25-05-06 22:48

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Stai bre calm!Nu ma supar! :)

CRyS` 31-05-06 17:32

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Iashuuuuuuuuuleeeeeeeeeeee!Ai murit?

Nitr0 01-06-06 15:57

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
bv baietzii!! v-ati tinut d promisiune si ati castigat "tattattat mai" :))

CRyS` 02-06-06 17:42

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
:) Doar suntem cei mai bun....pe 25 Iunie la fel....Ferea ca ma bag si eu! Tattaattaaat luam again!

Vladutzzz_sv 02-06-06 19:32

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRy_STy
:) Doar suntem cei mai bun....pe 25 Iunie la fel....Ferea ca ma bag si eu! Tattaattaaat luam again!

Va urez multa bafta....insa la ce concurenta se anunta pe 25 e cam greu.....:)

PoToS 02-06-06 22:07

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
va arat eu cursa pe 25;)

Nitr0 03-06-06 09:42

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
aham pe 25 nu crek o sa mai luati voi tot cum ati facut data trecuta >:)

St3FaN 03-06-06 10:37

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
nu se stie, baietii baga bani grei in motoare acum :) inainte de cursa

CRyS` 03-06-06 17:15

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Ai dreptate St3FaN!....

Auzi cine ma mai imprumuta cu inca 200 Euroi :) sa mai schimb ceva la masina....sau lasa mai bine ma duc la o banca! :)

aleks 06-06-06 08:11

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
wish u luck guys....
nu va prind ca va certati cine si cum a luat premiile ca suntem toti dintr-o grupare :D:D

CRyS` 06-06-06 08:16

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Neeeeeeeeh...Iasu tot!Sau C.Z. tot!:D

aleks 06-06-06 09:09

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
heh.. va urez succes atunci...
pe pista o sa se vada exact ;)

Nitr0 06-06-06 19:59

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
o sa vedem si niste revanse mai ales SL500 care a zis k isi baga toti banii in motor :)

ESPinoza 06-06-06 21:57

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Nitr0
o sa vedem si niste revanse mai ales SL500 care a zis k isi baga toti banii in motor :)

chiar a zis asta proprietaru? :)

Vladutzzz_sv 07-06-06 01:09

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
1. bafta Iasiului si pe 25 .....vom vedea cine va lua cupele....noi....voi....sau poate altii :) niciodata nu se stie dinainte
2. dap...... cat de curand SL'u va intra in modificari......


All times are GMT +2. The time now is 12:50.

- Copyright 2026 4Tuning