Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Oradea (https://forum.4tuning.ro/86-oradea.html)
-   -   Discutii si taclale (https://forum.4tuning.ro/86-oradea/59884-discutii-taclale.html)

Doctoru' 25-06-09 09:35

Re: Discutii si taclale
 
M-ar interesa modele de body kit-uri pt BMW E36. Model si pret. Pt un viitor proiect. Cine ma poate ajuta?

Doctoru' 25-06-09 09:52

Re: Discutii si taclale
 
Nu am fost destul de clar in post-ul de mai sus. Ma intereseaza un body kit agresiv pentru E36.

JohnnyX 25-06-09 12:05

Re: Discutii si taclale
 
Doctore, incearca AICI

Doctoru' 25-06-09 15:41

Re: Discutii si taclale
 
Am vorbit si cu Robert, dar vreau sa vad mai multe modele de la mai multi tuneri ca sa pot sa ma hotarasc.

Geox` 07-08-09 14:06

Re: Discutii si taclale
 
Am si eu o intrebare stiti cum e drumul de la Oradea-Arad-Timisoara-Moravita?multumesc

GJ 64 GAB 07-08-09 14:20

Re: Discutii si taclale
 
Good... E bun drumul, inafara faptului ca e aglomerat, totul e bine!...

Trixi 11-08-09 10:15

Re: Discutii si taclale
 
20 aug e ziua nationala a Ungariei.va fi totul inchis in Debretin(shopping session anulat) insa va fi si anul acesta,ca in fiecare an,Carnavalul Florilor.de la ora 8 dimineata(ora noastra) orasul va fi inchis total,deci cei care sunt interesati sa se calculeze cu acest amanunt.atentie,e vorba de joi,vineri sambata!

anul acesta,pe linga carnavalul florilor,avem o expozitie de 3 zile la sala "Fonix",sala sporturilor,aia noua la iesirea catre Nyiregyhaza,masini stock(luxury car expo) si masini modificate.
intre invitatii VIP ii puteti gasi pe Laura CED,Pinkprobelady si amicul ei cu Celica pink(pana acum)ei isi expun masinile in interior,in sala Fonix,pana sambata,inclusiv.
in parcare va fi o expozitie maaare,masini modificate.e binevenit oricine care vrea sa isi expuna masina si pt o zi si pt 3 zile.
eu,joi dimineata ma duc cu fetele in debretin.daca cineva ar mai veni si are nevoie de ajutor pt ca nu vorbeste limba,ajut cu placere.evenimentul este organizat de amicul meu,cu swiftul alb din Debretin,Balazs (Devil)

Ali_ump 11-08-09 11:13

Re: Discutii si taclale
 
Quote:

Originally Posted by Trixi (Post 2549671)
20 aug e ziua nationala a Ungariei.va fi totul inchis in Debretin(shopping session anulat) insa va fi si anul acesta,ca in fiecare an,Carnavalul Florilor.de la ora 8 dimineata(ora noastra) orasul va fi inchis total,deci cei care sunt interesati sa se calculeze cu acest amanunt.atentie,e vorba de joi,vineri sambata!

anul acesta,pe linga carnavalul florilor,avem o expozitie de 3 zile la sala "Fonix",sala sporturilor,aia noua la iesirea catre Nyiregyhaza,masini stock(luxury car expo) si masini modificate.
intre invitatii VIP ii puteti gasi pe Laura CED,Pinkprobelady si amicul ei cu Celica pink(pana acum)ei isi expun masinile in interior,in sala Fonix,pana sambata,inclusiv.
in parcare va fi o expozitie maaare,masini modificate.e binevenit oricine care vrea sa isi expuna masina si pt o zi si pt 3 zile.
eu,joi dimineata ma duc cu fetele in debretin.daca cineva ar mai veni si are nevoie de ajutor pt ca nu vorbeste limba,ajut cu placere.evenimentul este organizat de amicul meu,cu swiftul alb din Debretin,Balazs (Devil)

Pentru cei care nu ajung ...sa faceti poze:)

Trixi 11-08-09 12:26

Re: Discutii si taclale
 
Se rezolva,vecinu' !!!;)

Ali_ump 11-08-09 12:27

Re: Discutii si taclale
 
Quote:

Originally Posted by Trixi (Post 2550035)
Se rezolva,vecinu' !!!;)

:D Multumesc frumos! Bine-i de voi acolo ca numa treceti dincolo , e altceva ...

Trixi 12-08-09 08:18

Re: Discutii si taclale
 
Da,asta cam asa e la noi.In caz de urgenta in 30 de min poti fi in Debretin de la Oradea,dar si in cel mai rau caz faci 45 de min(nu vorbim de exceptii).


Alta problema...
Vecinul a pierdut un numar de inmatriculare!!!!Daca cineva stie ceva din greseala sa ne anunte,va rog frumos! BH-27-MTM este numarul.
Multumim frumos!

Vlad_BMW 02-10-09 00:39

Re: Discutii si taclale
 
o fii ceva raliu in 11 oct? ?

gti 4 ever 02-10-09 12:57

Re: Discutii si taclale
 
pe la paleu? daca stie cineva concret sa ne anunte si pe noi

Vlad_BMW 02-10-09 13:27

Re: Discutii si taclale
 
eu asa am auzit nu stiu nimic concret.. :)

jozsi555 17-11-09 11:06

Re: Discutii si taclale
 
salutari, nu stati sau umblati prin zona strazii jan calvin nr 9? este acolo un birou de consultanta pt joburi in strainatate, la etaj camera 4, cu 2 tipe si nu prea dau semn de viata. cum piata asta e plina de tzepari, poate si pe acolo se muta mobila sau nu mai exista activitate. gubi trans apare jos pe usa si sus la camera 4 au jobconsult lipit. poate aveti cunostinte care cunosc sau au auzit despre cat sunt de seriosi sau cum sunt: da ori ba seriosi.
v-as fi recunoscator pt un raspuns. mersi


All times are GMT +2. The time now is 22:17.

- Copyright 2024 4Tuning