Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Starea curselor auto (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto.html)
-   -   O pistă de drag: idei şi propuneri (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto/59077-pista-drag-idei-propuneri.html)

SEBASTIAN 06-12-07 16:41

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Discutile si intentile la nivel de amanunt vor avea un caracter strict confidential.
Se vor face publice doar ideile in mare si nu solicitam nici un sprijin.
Ne bucuram de criticile aduse speram sa extragem din ele idei constructive.

NSL_KiwY 06-12-07 16:42

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Nu stiu ce mai astepti si de ce nu-l schimbi :lol:
Nu soliciti sprijin pt ca esti constient ca nu ai asa ceva...

dolb 06-12-07 16:43

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
pai ne ataci tu pe noi, te atacam si noi pe tine ca nu cred ca ai tu 3 ...

SEBASTIAN 06-12-07 16:46

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Aici e un forum unde eu sunt de la inceput.
Nu sunt un moderator cu f mare putere pt ca am cerut retragerea acestor facilitati, dupa pareream mea ordinare si injositoare de multe ori.
Imi permit mai mult decat altii pentru ca am facut mai mult, cine nu crede, nu stie sau nu recuoaste asta e problema lui, nu am timp sa mai iau dupa muste pt ca as ajunge la gunoi.
Ma ditreaza si amuza rautatea unora de aici, dar sunt obisnuit cu asta oricat de multi ati fi. Nu voi contati ci cei care vor sa faca ceva si de multe ori stau cuminti citesc si vin sa-mi spuna ideile lor.

peter 06-12-07 16:50

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
1.culmea..e ca majoritatea de aicia care il vorbesc pe seby sunt din NSL hmm..
2.cursa de la cta cu/fara Florica avea loc oricum.
3.Ma intreb de ce 4tuning nu da asa mare importanta initiativei...tinand cap de afis o chestie oricum sortita pieirii .



Eu zic sa lasam toate astea la o parte,si sa facem constructiv.

dolb 06-12-07 17:25

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
ia uita-te mai bine ca sunt si din alte cluburi ;) stai asa ca nu a vazut toata lumea :D

SEBASTIAN 06-12-07 17:28

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 1233170)
ia uita-te mai bine ca sunt si din alte cluburi ;) stai asa ca nu a vazut toata lumea :D

Poti ajuta cu ceva un astfel de proiect?
Daca da fi explicit, daca nu nu mai polua!

tase_astra 06-12-07 17:29

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Stand si citind acest topic stau si ma gandesc, oare facem un voting Sebastian vs Florica, sau incercam sa detaliem problema infiintarii unei piste de drag. Parca asta era titlul, nu?

Din cate observ toata lumea ii sare in cap lui Sebastian. Nu sunt eu judecatorul ca sa spun care dintre Sebastian si Florica are dreptate, insa va intreb: cati dintre voi asteptati cu nerabdare orice topic cat de mic legat de o viitoare cursa?

Asta e interesul dezorganizarea, chiar cand am ajuns la inceputul drumului?
De acum va fi mai greu, iar daca toti se dau la o parte inseamna ca sunt pasionati de scandal nu de curse.


Si ca o tema de gandire, faceti un calcul si vedeti cate curse a facut Florica si cate Sebastian in ultimii 5-6 ani? Si pentru ce, ca apoi sa apara posturi de genul celor ale lui Florica cum ca a oganizat curse la Constanta.

Eu am sprijinit cat am putut organizarea cursei de anul acest de la Saturn si nu cred ca am postat pe net faptul ca am facut si am dres.

Ideea de baza e ca ne pierdem ratiunea si lucrul care pana nu de mult ne lega si vreau sa voteze toti cine e pentru CIRC si cine pentru CIRCUIT!

SEBASTIAN 06-12-07 17:33

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Asa este dar de ce nu spui cum a ajutat Forica la curse?
A venit in ziua cursei si a plecat tot atunci cu lauri de coorganizator.
Sincer nju aveam nevoie de el dar l-am coptat sa ma ajute, am insistat sa accepte si colaborarea cu MR sa nu-l mai pismuiasca pe Micutzu.
Cand auzise ca fac o reunirea a tuturor a inceput sa se poarte ciudat si nu ar fi prima data cand am semne mari de intrebare referitoare la comportamentul lui in astfel de situatii.

tase_astra 06-12-07 17:38

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Sincer noi ne-am fi descurcat si singuri si daca va fi nevoie o vom demonstra pe viitor.

Nu Florica ne-a strans acolo si nu cred ca l-am vazut pe el alergand dupa aprobari si demersuri.

Atunci, unde e co-organizarea?

Nu cumva, ca si in subiectul de fata, Florica incearca sa iasa in evidenta cu ceva?

Florica, din partea mea ai Titlul de Co-Organizator Autorizat de Evenimente Auto-Moto-Karting!

GolfuletzS 06-12-07 17:56

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
nu cred ca florica a luat numele de co organizator ci NSL`u si anu acesta nsl a avut vro 40 oameni la organizare.. pe tronsonul de la finalul cursei MR`u la start si x team la fel la start.. lr unde e !

sunt mult prea multe de zis....

SEBASTIAN 06-12-07 18:01

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Au fost oamni de la NSL la final insa fara mari eforturi,bani si relatii nu ar fi putut face nimic.
Dar sa te intreb de ce e criminal Florica sau e ... oare de ce nu a anuntat ca la BZ este un drum praf, asta lasand deoparte organizarea.

GolfuletzS 06-12-07 18:05

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
de unde crezi ca stia florica cum e drumu la bz ?!?!?! noi ne`am si ratacit ca nu stiam cum sa ajungem la buzau ... si ce treaba a avut florica si nsl`u la buzau ca nu am fost nici un fel de coorganizatori nicaieri decat la burn out show unde nu cred ca puteti sa aduceti nici un repros .. la fel si burn out event ploiesti la fel si la burn out event metro

SEBASTIAN 06-12-07 18:09

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 1233244)
de unde crezi ca stia florica cum e drumu la bz ?!?!?! noi ne`am si ratacit ca nu stiam cum sa ajungem la buzau ... si ce treaba a avut florica si nsl`u la buzau ca nu am fost nici un fel de coorganizatori nicaieri decat la burn out show unde nu cred ca puteti sa aduceti nici un repros .. la fel si burn out event ploiesti la fel si la burn out event metro

... el a fost acolo cu cel putin o zi inante!
E un repros ca a lasat sa vina lumea acolo si asfaltul era praf eu cu foresterul la 80 aveam senzatia de nesiguranta dar o masina sport?
Apreciez baitii entuziasti ca tine insa fi bun si deschid ochii sa vezi multe f multe si sa poti analiza corect.

GolfuletzS 06-12-07 18:15

Re: o pista de drag, idei si propuneri
 
da am fost acolo cu o zi inainte insa am fost in complexu dragaica nu unde s`a tinut cursa...
.
am ochii foarte bine deschisi si culmea vad multe.... insa in viata asta... nu ai cum sa imi dovedesti mie si nu numai ca florica este cine zici tu ca este...


All times are GMT +2. The time now is 03:13.

- Copyright 2026 4Tuning