Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

needBrain 22-08-05 22:35

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvlSantoS\"
needbrain .. aplauze ptr tatal tau :P

ms ms :lol:

PTC 23-08-05 07:58

[b]1 la mana am sustinut o parere care sunt de acord cu ea,NU AN CERUT PARERI [b/] EvlSantoS \"de ce ? uneori e foarte bine ..
cat despre ... treaba cu spalatul rufelor ..
daca nu stiti ce s-a intamplat ... de fapt ..
nu va mai bagati ..
nu va mai datzi cu parerea aiurea ..
ok?
aveti dreptate. .. cu spalatul .. in public. . NU e frumos .. insa .. mai sunt si exceptii .. iar situatia ... asta ..
a fost o exceptie .. \" 2 la mana tare faza cu taicatu needBrain nu pot reproduce parerile lui taicamiu despre femei :lol: \"

needBrain 23-08-05 08:52

ok.deci pana la urma ce este femeia?
ce anume ne atrage la ea?
ce anume ne face sa ne enrvam pe ea?


astea-s niste intrebari f raspuns :lol:

needBrain 23-08-05 09:24

deci e o vorba:femeia e ca calculatoru'-doar ala care a facut-o o stie si o intelege.
iar cel care a inteles femeia a murit pe loc

PTC 23-08-05 10:28

Tare filozofia ta :lol: :lol: :lol: ma distrat copios,da si calculatoru al poti intelege mai bine :wink:

EvLSant0S 23-08-05 19:32

incercati sa terminati cu posturile inutile ....
ce ziceti ?
incercati ?
sau tre sa sterg cate .. 4 posturi pe zi ?
stay ontopic .

EvLSant0S 01-09-05 03:26

vad ca atzi tacut , hai sa mai discutam un pic despre ele ..
am un chef din ala rau de posturi kilometrice ...
so
Cine poate sa-mi explice si mie ce-o fi in capul lor .. atunci cand
TU .. ca barbat/baiat ... TE ZBATZI .... sa fie BINE ... incerci ... si faci .. si dregi ... efecte ... oha ... nici unul , din contra , mai multa indiferetza din partea ei si bla bla bla, iar atunci cand .... esti foarte relaxxxed ... si nu faci NIMIC .. si stai ca boieru ... pur si simplu , mai usor cu tel`urile si sms`urile si ... intalnirile si tot ... eh atunci e cel mai bine ... esti zeul lor ..
deci cand nu faci nimic , e parfum , primesti de toate , iar atunci cand te zbati si incerci si etc. nu reusesti NIMIC .. din contra mai rau o incurci ..
sa-mi explice si mie cineva cum mama dracu e posibil asa ceva ? cum se poate ? e ilogic ..
stai ... si e parfum
te zbati ... e de cacat ...
huh ? cine poate sa-mi explice ?
astept

flaviutza 01-09-05 03:42

Daca ascutlti de ele,ele sunt fericite defapt ca si orice om.....nu? ce explicatie mai vrei?..........

EvLSant0S 01-09-05 04:46

ce intreb eu ..
si ce raspunzi tu ..
intrebarea e clara
cum se face ca atunci cand te zbati sa fie mai bine - e mai rau ..
iar atunci cand NU faci nimic .. e parfum ?

flaviutza 01-09-05 05:53

EXACT...STAI SI NU FACI NIMIK,DOAR ASCULTI DE ELE....

SpeedeR 01-09-05 17:46

10 things men know about women:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. WOMEN HAVE BOOBS

:D :D :D

needBrain 02-09-05 03:38

@santos:daca femeia vede ca te zbati,iti da de lucru
daca vede ca nu-ti bati capu,sta cuminte k sa nu te supere cu ceva
ilogic???Da
adevarat???iarasi DA
@speeder:korekt(aveau astia de la metallica o melodie:\"sad but true\")

EvLSant0S 04-09-05 03:15

poze de genul ala sunt interzise ....
nu ai voie sa pui asa ceva needbrain , ok ?
stergand postul tau , l-am sters si pe al flaviutzei ... sry .. : /

needBrain 04-09-05 22:22

ok
sorry,sorry :oops:

EvLSant0S 05-09-05 04:19

stai linistit , dar sa stii data viitoare , ca nu-i voie , ptr cei care n-au vazut
NEEDBRAIN postate o poza cu **** **** * ** ** * **** ***** ***
=)) just kidding , postate o poza in care ... se vedea .. tot ce e de vazut ...
la o femeie , wroooooooong , nu-i voie , ok?


All times are GMT +2. The time now is 12:50.

- Copyright 2026 4Tuning