![]() |
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
E cam lung drumul pt. urs ... Am si o nunta Sambata noaptea. Sper sa fiu apt ... |
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
:lol:
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
- Data : 12 Octombrie 2008 - Ora incepere inscrieri : 8:30 - Verificari tehnice ale masinilor de concurs : 11:45 – 12:45 - Ora incepere concurs : 13:00 - Ora terminare concurs : 17:00 - Festivitate premiere : 17:10 – 18:00 - Ora terminare eveniment : 18:00" |
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
M-am culcat pe la 5:30 si nu am putut sa ma mai trezesc la timp . Ne dam cand te intorci d-acolo daca vrei . |
Re: BMW E 30 325i Turbo
Astept provocari si pentru 16 noiembrie la Braila, in cadru legal ...
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
pai poate o rezolvam acuma cu kadett vs bmw...data trecuta la braila, cand masina nu era inca a ta, nu am mai apucat sa ne dam ca ex-proprietarul a avut o problema tehnica...nu era prea corecta incadrarea in grupa a masinii, cineva uitase sa adauge coeficientul de turbo, dar nu-i bai, nici eu nu prea aveam ce sa caut in grupa respectiva, desi coeficientii de tractiune fata aplicati puterii masinii ma incadrau acolo...vom vedea...sa fie vreme buna si distractie.
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
o sa fiu si eu prezent, sper sa iasa ceva frumos ........nu am mai fost de mult la o legala si imi este DOOOOORRRR...........
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
daca nu vom fi in aceeasi grupa ne dam la libere ... |
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning