![]() |
Re: intalnirea de week end !
de acord cu gergo si juana, nu stiu, dar eu as bea o bere buna cu fratzii mei :) totus, eu zic ca ar fi bine la un local...
|
Re: intalnirea de week end !
da si eu is deacord cu ei...dar parca ar mai merge ink o sticla de Balentines...la intalnire....nu??? sa ne mai incalzim un pic...:)):)):)) :P
|
Re: intalnirea de week end !
Ne intalnim cu baietii vorbim..poate mergem la un local undeva daca cumva va fi prea frig..nu cred ca ii place nimanui sa stea la - 2 ore.. si dupa ce pleaca..sau cu ei(ca nu vor fi toti soferi)..sa mergem sa gustam ceva :).In fine vedem cum decurg lucrurile..
|
Re: intalnirea de week end !
auzi Florine!! sa-ti speli masina pe vineri!!! :-)))
|
Re: intalnirea de week end !
cine stie cam pe la ce ora aprox vin cei din bm, iar voi pe la ce ora mergeti inainte de h21 sau......?
|
Re: intalnirea de week end !
pai ... ca de obicei ... noi ne strangem pe la 9
acuma cand o sa apara si cei din bm ... nush` dar probabil ca pana la 10 si umpic sigur ar trebui sa fie aici ... dar sunt altzii care sunt mai in masura sa zica exact. |
Re: intalnirea de week end !
baietii din baia mare se strang ca sa porneasca spre satu mare la 19:45 ca pe ora 21:00 cand ne strangem noi, ei sa ajunga in satu mare, deci la ora 21:00 sa fim si noi cam toti sub pod!!!
|
Re: intalnirea de week end !
prezent si eu deseara....umplem parcarea:D
|
Re: intalnirea de week end !
noah fain vin si eu... sper sa fim catziva... ca de obicei cand sunt liber nu am ocazia sa va prind pe toti :P bye pe diseara
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
daca vi u ... sigur o sa fie lume ;) a da ... prezent si eu |
Re: intalnirea de week end !
vin si eu doar ca ma uit putin la fast and furios 1 mie dor sa vad civicurile negre cu neone verzi
|
Re: intalnirea de week end !
sper sa umplem parcarea...sa fim cat mai multi si sa facem o fatza frumoasa baimerenilor....care, din cate stiu s-au strans acuma la 19:45 sa se intalneasca, la iesire din Baia Mare!!!!Drum bun sa aiba;););)!!!!
|
Re: intalnirea de week end !
16 Attachment(s)
si weekendu` asta intalnirea a iesit super fain.
pe scurt baimarenii au venit. am stat sub pod ... am schimbat umpic locatzia si am venit inapoi. il las pe altzii sa comenteze si sa detalieze ... eu doar o sa pun ceva poze si filmuletze (scuzatzi ca filmuletzele sunt asa scurte dar mi le taia telu`, ii ceva setare si inca nu am reusit sa-l fac sa fie ok, dar sper sa va placa si asa :) ) |
Re: intalnirea de week end !
o iesit super bine....cred ca toata lumea sa simtit bine....
la mai mare |
Re: intalnirea de week end !
Frumos !! x3 nu am cuvinte , o gasca de lume , iar zona industriala e incredibila , pacat ca nu avem si noi in bm asa ceva . Sigur o sa mai venim ...(multumim de bere calibristilor ...)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning