![]() |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
dar finala mica nu se joaca??
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
FINALA se va disputa intre 69WRX si b0b0..
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
oki
incep inscrierile pt part2... id: totolino90 |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
pana acum inscrisi pt part 2:
bmw-e30dak 69wrx 26WRC™ |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
ma pot inscrie si eu ?? ID: cheloo_parazitu
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Sa revenim :
~ de cateva secunde (2 mai precis) am fost anuntat ca se vor inmana "cupe" 3 la numar , primele 3 locuri ~ Se va disputa si finala mica , sa vdm locul 3 ;) ~ rezultatele pana Sambata ora 16:00 , amebe Finale ;) si dupa cum urmeaza -> Finala mica : BMW-E30dak vs. Cristi_T Finala MARE : 69WRX si b0b0 Decernarea premiilor , dupa aflarea castigatorilor :D ps. nu mai postati aiurea ;) |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Quote:
- lista cu participanti ( id msg ) - scorul meciurilor si persoanele care se califica - finala si semifinalele - castigatorul Restul il consider OFFTOPIC ( deci se sterge de acum :arrow: ) :oops: ... puteti stabili detalii pe MSG ca oricum vb acolo inainte de meciuri !! ;) :arrow: Sper sa conteze ce am zis :idea: :!: ... |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Quote:
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
BMW-E30dak vs. Cristi_T 2 - 0
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
b0b0 - 69wrx | 2 - 1
am pierdut...da nu ma multumesc cu locu 2...ne vedem in sesiunea a 2-a...btw..felicitari tuturor..mai ales lui b0b0 ;) good job man! si are 11 ani :-P |
Multumesc..
Felicitari si tie!! Bafta la urmatoarea sesiune!! Ma inscriu si la next ssn :) |
Congratulations!!!
[img]http://img40.*************/img/img40/9/9/15/f_locul1zm_b7b714d.jpg[/img] Felicitari b0b0!! [img]http://img32.*************/img/img32/9/9/15/f_locul2zm_9544fc9.jpg[/img] Felicitari 69WRX!! [img]http://img38.*************/img/img38/9/9/15/f_locul3zm_fed822d.jpg[/img] Felicitari Bmw_E30dak!! ... |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Sa trecem la treaba ca lumea vrea Sezonul II Incepem cu inscrieriile pt sezonul II ! mai intai sa vedem cati se'nscriu si apoi vedem cum ne impartim ! inscrierile au loc pana Duminica ora 16:00 ! Postati Nick'ul si langa el ID'ul (chiar dac l'ai mai pus in editia trecuta) ! orice alt post va fi sters de dl. moderator , asa ca respectati regulile , ca am avut plangeri de OFF TOPIC sezonul trecut ! sa'i dam drumu :D |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
Cristi T --> yo_cristi04
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
sandrin (sandryn89v) :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:03. |
- Copyright 2026 4Tuning