Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   Intalnirea renault 5 (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/51112-intalnirea-renault-5-a.html)

miliady 31-01-08 19:31

Re: Intalnirea renault 5
 
eu sunt in sesiune momentan :) dar oricum voi fi prezent. data trecuta a trebuit sa plec in elvetia. acum daca nu se strica masina sau daca nu se intampla cine stie ce chestii voi fi prezent. va veni si gtt-ul argintiu. oricand in weekend intr-o zi cu soare si mai devreme... eventual inainte sa se intunece...

Ferny 31-01-08 21:25

Re: Intalnirea renault 5
 
deci week end asta??? week endul viitor??? nu de alta dar e frumos afara si vremea tine cu noi

browser 01-02-08 11:32

Re: Intalnirea renault 5
 
pe 16 februarie e ok orele 15:00 polivalenta ?

Ferny 01-02-08 11:34

Re: Intalnirea renault 5
 
parfum!!!!eu unul o sa fiu acolo...

miliady 01-02-08 17:54

Re: Intalnirea renault 5
 
bun...merge. dar sper sa fie frumos afara...

browser 01-02-08 18:30

Re: Intalnirea renault 5
 
sa inteleg ca pe 16 februarie orele 15:00 intalnire reno5 da ?

villytzah 02-02-08 12:01

Re: Intalnirea renault 5
 
Eu nu pot ajunge, am programat de dinainte de sesiune weekend-ul ala, dar asta e, next time i'll be there...;)

mirel vicaru 02-02-08 16:02

Re: Intalnirea renault 5
 
ce idee buna. presupun ca locul intalnirii e bucuresti, nu i asa?

miliady 02-02-08 20:32

Re: Intalnirea renault 5
 
nu e musai... poate o amanam pe altadata...

eddiepinta 05-02-08 15:44

Re: Intalnirea renault 5
 
dk se amana - unde si cand?

dk se tine - am intzeles eu bine 16 feb, ora 15:00 in spate la Polivalenta?

miliady 05-02-08 15:46

Re: Intalnirea renault 5
 
probabil ca da...

eddiepinta 05-02-08 15:51

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by miliady (Post 1337037)
probabil ca da...

ei, pai atunci o sa vin acolo, si dk nu se infiintzeaza nimeni in 2 ore macar sint sigur ca se amana :lol:

praz 13-02-08 12:38

Re: Intalnirea renault 5
 
o s vin si eu

browser 14-02-08 13:12

Re: Intalnirea renault 5
 
deci ramane 16 feb adica acum sambata la 15:00 la poli !

50mps 14-02-08 18:26

Re: Intalnirea renault 5
 
din pacate eu nu am sa pot veni dar o sa vina un prieten cu un R5, tipul nu are internet si i-am transmis locul si data, in spate la polivalenta pe 16.02 la ora 15. sa puneti poze :D


All times are GMT +2. The time now is 04:15.

- Copyright 2026 4Tuning