![]() |
Re: Cielo TL 33 CTL
auziti la bord....daca scot caciulitza aia verde de pe becuri...mi se vede tot alb?si webcathos, cum ai desfacut la consola ?si akolo tot leduri ai pus?akolo as putea sa fac cum am zis mai susu ?ms apropo se vede superb:X
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Da,se paote desface si consola...Daca scoti capisoanele alea verzi o sa ai o lumina alb-galbuie.Mai bine iti iei becuri de pozitie cu led si le pui in bord..am avut si asha si se vedea un alb mai curat!Bine ca nu se compara cu ledurile... :)
|
Re: Cielo TL 33 CTL
daca pun becuri de pozitie cu led in bord,am cum ai tu alba? :X io asa as vrea...ma rog,sa fie alba...nu mai trebe pus nimic decat becurile?in consola tot dalea sunt?ms.app cat costa un bec de pozitie alb
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Nu o sa ai asha dar o sa fie cat de cat un alb... :)!Era vre-o 3-4 ron unul...
|
Re: Cielo TL 33 CTL
2 Attachment(s)
Arata bine pana in prezent.Acuma urmeaza pasul 2 nu:?::rolleyes2
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Mi-ai ghicit gandurile...este exact ce va primi mai in vara cand o voi vopsi.Multumesc mult pentru modificare!!Chiar vream sa vad cum arata asa!!
|
Re: Cielo TL 33 CTL
vezi ca daca depaseste 30% din suprafata masinii poti avea probleme cu politia.
si legat de culoare, in loc de negru cred ca ar merge mult mai bine un gri titaniu. |
Re: Cielo TL 33 CTL
Pai capota si oplafonul nu reprezinta mai mult de 30 %!!Cum arata gri titaniu ala...ca as vopsi masina asha daca e frumoasa culoarea...
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Mie ce imi recomandati pe un verde mai deschis (peste ceva timp asa o sa fie masina)?
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Pai cred ca tot negru ar da cel mai bine!!!!
|
Re: Cielo TL 33 CTL
7 Attachment(s)
Poze cu lucasurile clare...Si unele incercari de poze mai artistice.. :)!!Pacat ca masina era super murdara... :)
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Bravo web!!! felicitari pt lucasuri! dau super pe masina!
am facut si eu comanda...abia asteapt sa le primesc si sa le montez! urmeaza poze....! |
Re: Cielo TL 33 CTL
Multumesc....Trebuie sa montez si paravanturile dar sunt putin cam zgariate!Dati-mi va rog o idee...daca le vopsesc cu negru oare...?
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Le-am montat si eu.. paravanturile adica :D
Decat sa le vopsesti, mai bine incerci cu Xerapol (parca asa ii zice), e un fel de polish pt acril si plastic. E bun si pt faruri, daca sunt zgariate... lucasurile cum vin? pica bine pe aripa, se lipesc bine? |
Re: Cielo TL 33 CTL
Se lipesc excelent de bine...Insa eu am pus si 2 puncte de super glue ca am avut o mica problema si a trebuit sa le desfac...!Dar se lipisera foarte tare si cu adezivul lor!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:51. |
- Copyright 2026 4Tuning