Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/48594-conduita-soferilor-profesionisti-trafic.html)

DACIA-Wrc 07-02-08 21:30

Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
 
o fost careva in parcarea din mihai viteazu?
eu am fost de cateva ori, azi o fost prima data cand am platit, dar degraba nu mai intru in ea ca pana ajung la 3 ma ia cu ameteala
tampit ii construita aia...
ametesti pana ajungi sus, ametesti cat te invarti pana ajungi jos.
1leu=30 minute

bobo32 07-02-08 22:28

Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
 
Quote:

Originally Posted by DACIA-Wrc (Post 1342548)
o fost careva in parcarea din mihai viteazu?
eu am fost de cateva ori, azi o fost prima data cand am platit, dar degraba nu mai intru in ea ca pana ajung la 3 ma ia cu ameteala
tampit ii construita aia...
ametesti pana ajungi sus, ametesti cat te invarti pana ajungi jos.
1leu=30 minute


dupa ce o sa fie desfiintata parcarea din fata de la banca romaneasca, nu prea o sa mai fie de ales. lucru care nu cred ca va mai dura mult pana cand se va intampla.

GMan 11-02-08 10:01

Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
 
E super tare parcarea , mai ales la coborare , cu a 2-a . What a rush !

Constructia si ideea sunt cam aiurea , dar tre sa mergi incet ca sa fie bine . Apropo , cand o sa numeroteze etajele ? :)) ca te pierzi usor si uiti unde ai lasat masina .
Dak pana la etajul 3 intra ameteala , apoi pana la etajele superioare ce faci ? Tragi o pauza sa-ti revii ? :))))))))

bobo32 11-02-08 10:45

Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
 
Quote:

Originally Posted by GMan (Post 1349085)
Apropo , cand o sa numeroteze etajele ? :smile:) ca te pierzi usor si uiti unde ai lasat masina .

te uiti la ce etaj vine liftul cand il chemi, si cand te intorci apesi pe aceeasi cifra :lol::lol::lol:

DACIA-Wrc 11-02-08 10:47

Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
 
poi primul etaj ii 3
pentru ca la 2 sunt magazine, la 1 iar magazine si la parter piata iar la subsol oncos`ul
sper ca ai vazut negreala de pe pereti...cred ca oameni care o ametit si`o polizat umpic spoilerele pe acolo :):):)

momo_outlawz 11-02-08 11:49

Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
 
Parcarea aia e facuta pt drifteri........ e ca aceea din Tokyo Drift =))

DaNuTzU' 12-02-08 11:27

Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
 
dada! mergeti fratilor si faceti drifturi ca-i loc;)!

GMan 12-02-08 19:14

Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
 
Quote:

Originally Posted by bobo32 (Post 1349168)
te uiti la ce etaj vine liftul cand il chemi, si cand te intorci apesi pe aceeasi cifra :lol::lol::lol:

LOL . :))))))))) Ai grija si la sensurile de parcurs , si la jumatatile de etaj pentru sensurile de urcat sau coborat , si la semicercurile din parcare .

-LEXION- 10-03-08 21:50

Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
 
http://protv.ro/stiri/exclusiv-protv...colentina.html

Bucurestiul e o JUNGLA!!!!!!

video: http://www.protv.ro/filme/golanii-fa...le=47291#47291

CristianD 08-04-08 22:07

Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
 
daca il stie cineva pe CJ-73-CEO sa ii spuneti ca limita maxima nu ii 35 , sa ii mai spuneti ca se semnalizeaza schimbarea de directie si nu se circula pe mijloc intre 2 bande.

nyctalus 09-04-08 07:41

Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
 
Ce faceti cand vedeti o masina in mijlocul strazii oprita si cu avariile puse?
Ce faceti cand vedeti langa masina si o fameie care are o fata ingrijorata?
Va spun eu majoritatea.... nimic.... restul injura, claxoneaza si urla pe geam:"muta tu p***a masina".
Aseara pe Memo la o prietena s-a stricat masina, pur si simplu a murit in mijlocul strazii. Va imaginati ca a oprit cineva sa o ajute sa mute masina............a nu, nu a oprit nimeni dar s-a ales in schimb cu sute de apelative, noroc cu doi domni culmea pietoni care s-au oferit sa o ajute sa puna masina langa bordura.
Masinile se mai strica si nu cred ca alegi tu unde sa se strice, probabil ca vazand femeie au zis ca ea a stricat-o sau poate ca vroia sa coboare sa intre intr-un magazin.....pacat ca inca nu am ajuns la un anumit grad de civilizatie la care daca nu ajutam macar sa ne vedem de drum fara sa jignim pe cel care e in impas.

tekno 09-04-08 08:54

Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
 
Quote:

Originally Posted by nyctalus (Post 1474558)
Ce faceti cand vedeti o masina in mijlocul strazii oprita si cu avariile puse?
Ce faceti cand vedeti langa masina si o fameie care are o fata ingrijorata?

daca e barbat si nu-l ajuta nimeni, opresc. daca e copilu lu tati de bani gata, las geamu jos si urlu tare "LA REMAT CU TINE" :lol: daca e femeie, nici gand, nu ele si-au cerut drepturi egale? mno sa le vad cum muta masini singure ca un barbat... :lol: :lol: :lol: :rolleyes2

nyctalus 09-04-08 09:00

Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
 
21 = 3*7(de acasa) ....la unii ....21=0.....
fara suparare :P

tekno 09-04-08 09:08

Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
 
ce savant esti tu, imediat imi zici ca ai descifrat codu lu davinci... :lol:

nyctalus 09-04-08 09:14

Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
 
codul bunelor maniere sa stii ca l-am descifrat ......spre deosebire de altii :P
e ok nu cobori sa ajuti ca doar cand esti tu in situatie sau prietena ta (daca ai) e ok sa ai nevoie de ajutor si nimeni sa nu te ajute ci sa te mai si injure
fiecare cum ii dicteaza constiinta si bunul simt
dar hai sa incheiem o discutie care nu duce spre nimic constructiv


All times are GMT +2. The time now is 18:32.

- Copyright 2024 4Tuning