![]() |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
2 Attachment(s)
de pe geam :D lene sa cobor jos ,mie imi place mult...
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
e M5 oare?
Hmm..pe acolo stai? pare cunoscuta cladirea cu rosu, cred k am trecut pe acolo :-P |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
nu cred ca e M5 ca nu are priza de aer lateral la aripa,da acolo stau :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
e un BMW 330 xd parca in orash, super da am uitat sa fac poze :(
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
2 Attachment(s)
la piata mik stai?am i io o poza,desi cred k stiti masina d la ranca,a fost p acolo
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
masina o conduce titi aur ,proprietarul este daniel onoriu "ono" , cred k stitzi de cine e vb :P ! care avetzi filme cu ea la ranca ?
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ahhh, porsche-le lui Ono de 700+ Cp :twisted:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
dap , e belea masina , nici un ma gandesc c a facut tit aur cu ea la ranca :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ah...de fapt are doar 700Cp(de la cei 630 "stock") tuning by Gemballa, oricum...Aur nu e prea multumit :???: :rolleyes2
Titi Aur: (despre participarea sa ca deschizator cu Porschele de strada a lui Onoriu)"Merg cu masina ca si cum as merge la un prieten in statiune. Totul este de strada la ea inclusiv sistemele anti derapaj asa ca si micile mele incercari de a face spectacol in fata spectatorilor au esuat. Daca ar fi sa aleg intre masina mea de curse care are 300 de CP si Porschele de strada de 700CP as aalege fara nici o ezitare masina de curse. Asta nu inseamna ca aceasta masina nu este una fantastica." |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
pai normal k nu putea sa faca mare lucru , dar dupa cate stiu putea sa decupleze ct-u si altele k sa faca spectacol cat de cat !
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
n-o fi stiut care's butoanele :oops: :-P
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
tare masina .dap la piata mica stau :P
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
super smecher bmwu' ala alb :X
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
eu ma gandesc k din asa ceva a pornit
:arrow: https://forum.4tuning.ro/287-porsche-tuning/34172-porsche-techart-gtstreet-911-turbo.html TechArt 630cp, apoi Gemballa a adaugat inka 70Cp.. sau poate nu :-P |
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning