Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

GTXR 09-09-07 15:47

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
de pe geam :D lene sa cobor jos ,mie imi place mult...

florin_cars 09-09-07 17:39

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
e M5 oare?


Hmm..pe acolo stai? pare cunoscuta cladirea cu rosu, cred k am trecut pe acolo :-P

GTXR 09-09-07 18:15

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nu cred ca e M5 ca nu are priza de aer lateral la aripa,da acolo stau :D

GTXR 09-09-07 18:17

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
e un BMW 330 xd parca in orash, super da am uitat sa fac poze :(

cristea_rotitza 10-09-07 10:21

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
la piata mik stai?am i io o poza,desi cred k stiti masina d la ranca,a fost p acolo

DolusD 10-09-07 11:35

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
masina o conduce titi aur ,proprietarul este daniel onoriu "ono" , cred k stitzi de cine e vb :P ! care avetzi filme cu ea la ranca ?

florin_cars 10-09-07 11:36

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ahhh, porsche-le lui Ono de 700+ Cp :twisted:

DolusD 10-09-07 11:37

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
dap , e belea masina , nici un ma gandesc c a facut tit aur cu ea la ranca :D

florin_cars 10-09-07 11:46

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ah...de fapt are doar 700Cp(de la cei 630 "stock") tuning by Gemballa, oricum...Aur nu e prea multumit :???: :rolleyes2

Titi Aur: (despre participarea sa ca deschizator cu Porschele de strada a lui Onoriu)"Merg cu masina ca si cum as merge la un prieten in statiune. Totul este de strada la ea inclusiv sistemele anti derapaj asa ca si micile mele incercari de a face spectacol in fata spectatorilor au esuat. Daca ar fi sa aleg intre masina mea de curse care are 300 de CP si Porschele de strada de 700CP as aalege fara nici o ezitare masina de curse. Asta nu inseamna ca aceasta masina nu este una fantastica."

DolusD 10-09-07 12:30

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pai normal k nu putea sa faca mare lucru , dar dupa cate stiu putea sa decupleze ct-u si altele k sa faca spectacol cat de cat !

florin_cars 10-09-07 12:38

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
n-o fi stiut care's butoanele :oops: :-P

GTXR 10-09-07 12:48

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
tare masina .dap la piata mica stau :P

confuzzling 10-09-07 15:46

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
super smecher bmwu' ala alb :X

DolusD 10-09-07 20:10

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 1091719)
ah...de fapt are doar 700Cp(de la cei 630 "stock") tuning by Gemballa, oricum...Aur nu e prea multumit :???: :rolleyes2

Titi Aur: (despre participarea sa ca deschizator cu Porschele de strada a lui Onoriu)"Merg cu masina ca si cum as merge la un prieten in statiune. Totul este de strada la ea inclusiv sistemele anti derapaj asa ca si micile mele incercari de a face spectacol in fata spectatorilor au esuat. Daca ar fi sa aleg intre masina mea de curse care are 300 de CP si Porschele de strada de 700CP as aalege fara nici o ezitare masina de curse. Asta nu inseamna ca aceasta masina nu este una fantastica."

masina nu are 630 stock pt k ono a cumparat-o cund avea 420 cp (a zis treaba asta si la pro motor ) ! oricum la 700 cp trage de rupe , am vazut un filmuletz cand face o linie cu un lambo !

florin_cars 10-09-07 22:55

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
eu ma gandesc k din asa ceva a pornit
:arrow: https://forum.4tuning.ro/287-porsche-tuning/34172-porsche-techart-gtstreet-911-turbo.html
TechArt 630cp, apoi Gemballa a adaugat inka 70Cp.. sau poate nu :-P


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning