![]() |
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
2 Attachment(s)
Quote:
Intr-adevar acea masina este un bentley continental gt din cate se pare :sad: |
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
asta spunei la Stuey ca el a postat pozele si el a spus k e Bentley iar ala logan nar fi nici modificat
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
dragi moderatori , puteti inchide acest thread pentru ca vad ca baietii au deviat de la subiect
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
cam asta ziceam si eu da cica nu am deschis eu topicu
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
eu l-am deschis , asa ca daca nu postati foto cu loganuri lovite, rog moderatorii sa inchida
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
1 Attachment(s)
am simtit pe pielea mea
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
hai ca ai scapat ieftin!!!s-a deschis airbag-urile?
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
s-au deschis dar ma dor dinti ce tare am muscat din el
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Quote:
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
3 Attachment(s)
logan avariat?uitati aici cum arata un logan avariat
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
moama fratilor,da sunt curios cum dea ajuns loganu ala albastru in copac:)).....o fi fost pilotat loganu de un cascador,k altfel numi explic
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Quote:
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
nu a murit nimeni dar nici bine nu le e
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:10. |
- Copyright 2026 4Tuning