Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/48325-uite-viteza-loganuri-avariate.html)

GL91ANB 11-09-07 09:52

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bo$$u (Post 1093401)
da dar topicul se num loganuri avariate nu mercedesuri;)

Acum sincer fara nicio suparare dar din moment ce nu esti deschizatorul acestui topic si nici moderator nu stiu de ce iti dai atata importanta si comanzi aici pe topic.. omu a pus o intrebare nestiind ce masina este aceea si cineva si-a exprimat opinia..
Intr-adevar acea masina este un bentley continental gt din cate se pare :sad:

Cypy... 11-09-07 15:07

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
asta spunei la Stuey ca el a postat pozele si el a spus k e Bentley iar ala logan nar fi nici modificat

sorin_pss 20-09-07 11:22

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
dragi moderatori , puteti inchide acest thread pentru ca vad ca baietii au deviat de la subiect

bo$$u 20-09-07 19:14

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
cam asta ziceam si eu da cica nu am deschis eu topicu

sorin_pss 21-09-07 07:56

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
eu l-am deschis , asa ca daca nu postati foto cu loganuri lovite, rog moderatorii sa inchida

mic_mishu 05-11-07 21:00

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
1 Attachment(s)
am simtit pe pielea mea

sorin_pss 06-11-07 14:38

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
hai ca ai scapat ieftin!!!s-a deschis airbag-urile?

mic_mishu 09-11-07 21:07

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
s-au deschis dar ma dor dinti ce tare am muscat din el

Driv3r 14-11-07 17:49

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
Quote:

Originally Posted by yntisar24 (Post 1040496)
Din cate vad eu...sunt numai masini tari....super tare cred ca de cand a aparut loganul......au fost mai multe accidente ...decat cu berlinele...bine nu poti sa faci o evaluare da ...sunt praf loganurile:))....asa ca cine vrea sa se rastoarne cu masina sa-si cumpere LOGAN si sa se dea cu el pe curbe:))))

Da dar berlinele din 19...nu atingeau nici 160km/h si cu rasturnatu depinde de sofer si de carosabil fiecare cu parerea lui dar multi spun din invidie a Sa nu-ti cumperi logan sa nu te rastorni :-P

mic_mishu 14-11-07 21:26

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
3 Attachment(s)
logan avariat?uitati aici cum arata un logan avariat

LoganFan 22-11-07 15:46

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
moama fratilor,da sunt curios cum dea ajuns loganu ala albastru in copac:)).....o fi fost pilotat loganu de un cascador,k altfel numi explic

SirNenea 22-11-07 16:44

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
Quote:

Originally Posted by mic_mishu (Post 1199560)
logan avariat?uitati aici cum arata un logan avariat

a murit cineva sau ranit grav???

mic_mishu 23-11-07 15:05

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
nu a murit nimeni dar nici bine nu le e

Gabau 26-11-07 19:32

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
Loganu meu adica fostu :|
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...af29fad5c2.jpg

Gabau 26-11-07 19:33

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...af29f4efe3.jpg


All times are GMT +2. The time now is 23:10.

- Copyright 2026 4Tuning