![]() |
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
1 Attachment(s)
|
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
1 Attachment(s)
Ready. Steady. Go :!: :D
|
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
1 Attachment(s)
si a mea...hope you like it
|
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
1 Attachment(s)
asta e masina mea , nu am gasit material :sad:
P.S. - tng-u e in germania , asha ca daca trece mai departe o sa ramana un loc liber |
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
o sa ma bag eu dak merge tng mai departe ..... :rolleyes2
|
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
1 Attachment(s)
shantzule ... mi se pare mie sau bati apropouri ... :-) :twisted: :twisted: Noile batteluri sunt: shantzu vs. waldy ra2 vs. andre1 Termenu' limita pentru lucrearea aceasta: 27 august 2007, ora 20:00 Tema de saptamana asta :arrow: :arrow: :arrow: Succes !!! |
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
nice car :D bafta ra2
|
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
felicitari baieti:D succes in continuare :D
|
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
nu bateam nici un apropo shefu' :mrgreen:
eu concurez cu wlady , nu cu waldy :lol: |
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
1 Attachment(s)
cam asta e a mea...
|
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
Imi pare rau dar nu pot face masina ! Eu inca nu am ajuns acasa...
|
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
eu ti as face alta masina cu ff.mare placere da pe unghiu asta....fac pe dreq.deci nuj dak vreti schimbati masina...ori eu abadonez aici
|
Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
nu inteleg c are unghiul masinii ... in fine ... in urma neprezentarii lucrarilor...
Castigatorul acestei editii de V4TL este : andre1 Felicitari tuturor celor care au participat! Imi pare rau k sa terminat asa ... va asteptam la urmatoarea editia, care speram sa o pornim in cateva zile si sa iasa mai bine :) Toate cele bune, Ace Axel & patriotu90 |
| All times are GMT +2. The time now is 16:14. |
- Copyright 2026 4Tuning