Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/4495-stie-pot-gasi-jocu-dacii.html)

Skillzu 03-05-05 15:05

lol....pai e jocu de vina.....nu e excelent.are 10MB.nu e din placa lui... ;)
iar dacia o reprezinta cat de cat pe a lui in realitate si e facuta de mine.... :P

xxdadixx 03-05-05 16:33

:) eu ma refeream la antialising sau cum ii zice iar 21 de frame mi se pare putzin :P Vreau si eu jocu :D

Skillzu 03-05-05 19:12

jocul nu are antialiasing iar mie pe un FX 5500 GT(= 5600 XT) imi staq in 27-28 de frame-uri.iar dak dau burnout mi se duca intre 10 si 15.am luat chiar si 9 :lol: :lol: :lol:
jocul il gasesti pe www.racer.nl .parca.anyway poate o sa fac yo o arhiva de la jocul meu,doar cu dacii.dar o sa fie mai mult de 10 mb cu mult.asta e sigur.jocul cu o singura masina si un singur track are 10mb.

Spot 03-05-05 19:52

mah frate eu am scos si 80-90 frame-uri si in moloz am un Radeon 7500 64 DDRAM....how come u scoti 9 frame-uri?

Skillzu 03-05-05 22:51

wow! :shock: shi yo pe 128/128 iau doar 30 :lol: pm...nush dc....oricum nu ma incomodeaza.....
poate totusi scot shi yo mai mult de 30 cu 10 dah nu m-am uitat-asta eh...imi bag ceva k nu ma phute la cap asta akuma.... :P

Skillzu 06-05-05 22:09

4 Attachment(s)
UPdate.... :roll: :lol: :lol: :lol: 8)
interior furat dp 2f2f skyline r34..... :twisted:

Skillzu 12-05-05 18:16

1 Attachment(s)
Racer By Mike Macintosh a.k.a. MadSkillz

mai exista lumea careia nu-i merge install-u... :D
aicea sunt incluse 3 trackuri meseriase de drift pe care nu le vetzi mai gasii decat dupa o ampla cautare pe forumuri de specialitate :P
+dvd-u in varianta finala si restu' de dacii

Skillzu 20-07-05 00:03

1 Attachment(s)
dah fuckin' latest version...mie mi se pare super real shi sa moara masa se vede mai frumos k underground.....yo nu am gasit reflexii k aicea in underground...shi m-am chinuit vre-o juam de ora...
o sa pun o poza sa va convingetzi...

Skillzu 20-07-05 00:08

2 Attachment(s)
:arrow:

TND--TEAM 21-07-05 23:08

la varianta asta se poate baga dacii :lol: la ultima pusa de tine

Skillzu 21-07-05 23:23

nup:(........din pacate nu prea mia merge nici o masina din veriunea veche...adik poate fi baga dar se vede foarte aiurea...portiuni transparente etc...shi in ultia versiune asta....nu toate masinile se vad l afel k supra...si nu ep orice cursa....iluminarea,shader-ele shi texturile sunt foarte bine gandite pe aceasta cursa(Speedest2)...si in combinatie cu o masina facut f bine se vede paote mai bine k in pozele puse de mine....pana akum nu am gasit decat in jur de 6 masini care se vad atat de bine......oricum versiunea e inca la inceput....se tot lucreaza la joc....

TND--TEAM 22-07-05 00:30

ba am luat primul model da da o eroare driver component etc nu stii de ce :oops:

Sarbulica 26-07-05 12:11

AM LUAT JOCU DE LA VOI, SI NU MERE!!!!!!!!!
intru in joc selectez masina, PLAY si IESE AFARA :((((((
ce sa fac???

TND--TEAM 26-07-05 12:16

si eu am luat jocu si dadea o eroare ceva cu placa video si cred ca tre sa treinstalez windosul fa ce crezi !!!
eu nu il reistalez pt un joc chiar daca e fain te saturi de el :lol: nu ai decat piste nu ai nici un oras unde sa te plimbi ca boieru in dacia aia DVD

BASU 31-08-05 11:51

sunt cativa jefoo in asta racer 5.2.9.rar VIRUS... in rest merge :D


All times are GMT +2. The time now is 04:13.

- Copyright 2026 4Tuning