![]() |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Quote:
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Quote:
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie spate Llumar,tranparenta 5 %.
Folie fata Llumar,transparenta 73%. Omologata,bineinteles. |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
1 Attachment(s)
Folie Llumar, luneta si geamurile spate transparenta 5%.
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Ionizate, 75% spate(nici macar de la 30 CM nu se vede inauntru), luneta 70, iar fata 25, mi-a placut fata unuia cu Chipiu cand m-a luat la 11 metrii pt folie si eu i-am raspuns: "ce folie dom'le, asa is geamurile"
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
1 Attachment(s)
Lummar 5% doar spatele ...
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
1 Attachment(s)
da folie...marca.."chinezarie" pusa de mine:)
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
salutare! folie geamuri auto omologata R.A.R la super preturi...folie triple...fara demontat ...0746.832.303
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Quote:
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Quote:
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Quote:
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
omologata ori neomologata...politia daca vrea tot poate sa iti ia certificatul :-)
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Se cheama omologata cea pt care nu iti poate lua certificatul. Daca intre timp s-a schimbat legislatia pt transparenta pe fata, inseamna ca nu mai sunt omologate. Deci cu folia care e 100% omologata, nu poti avea probleme.
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Quote:
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
am optat pentru "clean windows" pt ca e pacat sa ascunzi un interior frumos...Si daca m-as razgandi...ar fi o folie..."dark black" fata-spate.
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:50. |
- Copyright 2026 4Tuning