![]() |
Re: Roman
ihh ...nu'i chiar asa ..:lol:...ai trecut pe acolo la 10 jumate ...cu inca 4 oameni in seicento ..ai coborat pt o sec din masina...iar cand am ajuns eu cu bicla in parcare erai deja urcat in ea... asa ca era mai greu sa ma bag in seama cu tn.... las' ca avem noi timp ;)
|
Anunt!!!!
2 Attachment(s)
Mia sarit un capac de la masinuta (aveam muzik tare, nu am auzit knd a sarit :) ....ata ete, ce sa'i faci)
Capacu este pe 13", model ca in poze. Care stie de unde pot cumpara un set ca asta sau poate stie cineva de capacu' meu (cred ca a evadat undeva pe directia Marom-Smirodava- 2 Magari), plz lasati un mesaj. Sau daca stiti pe cineva in Roman care are asa capace sau care imi poate face rost de asa un capac lasati un mesaj (Ofer $) Multumesc anticipat si sry de aces post (stiu ca e cel mai penal post posibil) :oops: sper sa nu ajung de rasu' satului :)) :oops: |
Re: Roman
omg shi io care voiam sa te intreb daca alea is jante de aliaj =))
|
Re: Roman
da arata fain, nu??? Cand am cumparat capacele erau ca in poza a IIa... si ce in prima poza vezi tu negru era ca restul...si am cumparat spray si am vopsit frumos...pana mea...exact in seara knd am terminat modificarile "grele" la masina (nu o mai condusesem de 1 luna) am pus repede capacele si am scoso la o tura (nu mai aveam rabdare...) ...si ghinionu' kre mia rapit tot entuziasmul si bucuria a fost sa pierd un capac dracu' stie unde'
P.S. Da is faine, nu??? Dau bine pe masina??? (vezi poza mai sus) |
Re: Roman
2 Attachment(s)
asta e masina mea... inca in stadiu de lucru (nu neaparat modificari), n-am condus-o decat de vreo 2 ori :)) aaa. era sa uit... daca are careva vreun motor de vanzare cu tractiune spate, benzina de cel mult 75 de cp, cumpar:D
|
Re: Roman
Man tu ala de ai contact cu CIELO GALBEN DMX, bagal oleak pe forum pe omu' ca vad ca are contact si merge la intalnirile celor de la bancute...
Nu are rost sa mai facem si noi ALTA GASCA, ALT LOC, ALTA TREABA...si asa orasu e mic, masinile sunt putine... Eu spun sa vb. DMX cu respectivii si sa ii bage si pe ei putin pe forum :) si asa facem treaba. A IIa treaba...ar trebui sa mergem NOI la intalnirile lor si sa vedem cum e pana sa facem noi altele, poate ne place, poate e ok...poate facem one big gang (si poate ne baga DMX in seama la cei de la bancute) CE SPUNETI??? Eu is de parere ca incercarea moarte n'are |
nu va-mpiedica nimeni sa veniti la bancute, doar ca trebuie sa vina cineva sa se bage in seama, sau daca recunosc pe cineva, dupa masina eventual ma bag eu... DMX vine pe-acolo da' nu in fiecare seara... oricum, saptamana asta nu prea va fi lume pe-acolo, multi din ei sunt plecati pe la inscrieri pe la facultati...
liniute faceti prin Roman? si daca da, unde? |
Re: Roman
Cand putem sa ne intalnim ...sa va cunosc si io ...? io vin in Roman de 3 ori pe sapt ...si ma gandesc ca e ok daca anunt aici si be vedem undeva la o poveste.
|
Re: Roman
putem lasa niste numere de telefon si vorbim... multi din Roman merg la piatra des, pe la strand, piscina... n-ar fi o idee rea...
|
Re: Roman
Pai este sectiunea date de contact....acolo aveti nr de tel al meu ...puteti lasa si voi ...si va mai anuntam telefonic daca se mai intampla cate ceva la Piatra ...sau in alta parte;)
|
Re: Roman
nu mai posteaza nimeni nimic...? vorbeati de intalniri, ce s-a stabilit...?
|
Re: Roman
1 Attachment(s)
Pe asta il stiti? L-am vazut in Roman zilele trecute...e de la voi?
|
Re: Roman
dap e de'al nostru :D ..doar ca nu'l cunosc pe proprietar
|
Re: Roman
Pacat ...voiam sa ma bag io in seama cu el ..dar mai era cu unu ...si ai vazut cat e de mare:)
|
Re: Roman
mare mare mare si chel pe deasupra =))
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:56. |
- Copyright 2026 4Tuning