Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   BMW 325i - B-70-CTL (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/4343-bmw-325i-70-ctl.html)

B-14-BYE 03-12-08 11:08

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
de unde ai luat rama pt dublu din ? si clima ai mutat-o jos ? sub obc ? si bordu cat te-a costat sa il imbraci.? eu as vrea alb cu negru

yamahaer1cip 03-12-08 16:32

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
2 Attachment(s)
am mai gasit si eu ceva poze:P:D

bix 03-12-08 18:28

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by B-14-BYE (Post 1899757)
de unde ai luat rama pt dublu din ? si clima ai mutat-o jos ? sub obc ? si bordu cat te-a costat sa il imbraci.? eu as vrea alb cu negru

avem pe cineva care lucreaza ieftin si de calitate.... orice in piele
nu pot sa zic eu preturile, pt ca nu e masina mea (eu sunt doar omul negru de pe plantatie)
pt piele si manopera discutam in pv.

scturoag 08-12-08 11:50

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
poate unii o sa ma injuratzi ... fiecare cu parerea lui .. deci no offense

bodykitul e radical cu liniile mashinii ... bara fatza nu se potriveste deloc celei din spate ...
apoi .. eleronu este incredibil de urat ... ii da tendintza de avion ...
iar volanul .. la fel de urat ... si a mai pus is comenzile alea p el ...
- DECI NU AM ZIS K BODYKITUL E URAT !!! am zis k bara fatza cu cea din spate nu se potrivesc intre ele .. si bara din fatza nu se potriveste cu liniile masinii ... atat am avut de zis ... :) in rest .. destul de dragutza :)

scturoag 08-12-08 11:53

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
ma refeream la primele poze ... inainte sa fie bordul imbracat , volanul skimbat .. etc...

B-14-BYE 08-12-08 12:30

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
la ce investitie a fost merita macar o clima cu afijaj digital

wolverine 08-12-08 13:18

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
se poate pune o clima cu afisaj digital in locul celei manuale?

VladM 21-12-08 12:46

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Una dintre cele mai frumoase masini de pe forum.

mitza mtb 23-12-08 01:52

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
E o legenda....nu am ce comenta...imi place f mult masina....;)

narko_rules 23-12-08 09:29

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by mitza mtb (Post 1937510)
E o legenda....nu am ce comenta...imi place f mult masina....;)

superba din toate punctele de vedere...sa vazut la buzau ce poate masina:> felicitari! poze mai recente?

StreetStyle22 23-12-08 22:23

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
E frumoasa masina,intr-adevar. Dar mie unul nu imi plac farurile,adica sunt faine,dar ar da mai bine daca ar fii negre,nu sticla si interiorul farului,nichelul acela o strica zic eu,si stergatoarele sa fie tot negre,ar da mai bine pentru ca ,capota e din carbon.Poate unii au votat kitch din cauza vopselei,e prea tipatoare ca sa zic asa.Dar totusi masina e frumoasa,am votat e frumoasa intr-adevar

narko_rules 24-12-08 02:04

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by StreetStyle22 (Post 1938980)
E frumoasa masina,intr-adevar. Dar mie unul nu imi plac farurile,adica sunt faine,dar ar da mai bine daca ar fii negre,nu sticla si interiorul farului,nichelul acela o strica zic eu,si stergatoarele sa fie tot negre,ar da mai bine pentru ca ,capota e din carbon.Poate unii au votat kitch din cauza vopselei,e prea tipatoare ca sa zic asa.Dar totusi masina e frumoasa,am votat e frumoasa intr-adevar

fiecare cu gusturile sale...masina este spectaculoasa...in felul ei...

mistreku 24-12-08 11:17

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
deci mie unu nu-mi place deloc cum da eleronu ala pe bmw.. plus, un bmw arata mult mai bine "clean" decat incarcat asa, ca un civic.

negoitacata 24-12-08 23:01

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by mistreku (Post 1939523)
deci mie unu nu-mi place deloc cum da eleronu ala pe bmw.. plus, un bmw arata mult mai bine "clean" decat incarcat asa, ca un civic.

Acele poze sunt din 2005...acuma nu mai are eleronu arata super masina....am auzit ca a batut un e92.......dar la tulcea ce probleme a avut masina ca a luat bataie de la un e36 M3..3.2??

narko_rules 25-12-08 12:11

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by negoitacata (Post 1940650)
Acele poze sunt din 2005...acuma nu mai are eleronu arata super masina....am auzit ca a batut un e92.......dar la tulcea ce probleme a avut masina ca a luat bataie de la un e36 M3..3.2??

Poze mai recente sunt pe pagina 6 ....la bazau masina a batut un bmw e92...si in finala nu sa mai dat cu un subaru impreza wrx deoarece consider eu ca nu isi avea rostul....dar cine stie poate facea o surpriza placuta...numai bine!


All times are GMT +2. The time now is 22:20.

- Copyright 2026 4Tuning