![]() |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
de unde ai luat rama pt dublu din ? si clima ai mutat-o jos ? sub obc ? si bordu cat te-a costat sa il imbraci.? eu as vrea alb cu negru
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
2 Attachment(s)
am mai gasit si eu ceva poze:P:D
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
nu pot sa zic eu preturile, pt ca nu e masina mea (eu sunt doar omul negru de pe plantatie) pt piele si manopera discutam in pv. |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
poate unii o sa ma injuratzi ... fiecare cu parerea lui .. deci no offense
bodykitul e radical cu liniile mashinii ... bara fatza nu se potriveste deloc celei din spate ... apoi .. eleronu este incredibil de urat ... ii da tendintza de avion ... iar volanul .. la fel de urat ... si a mai pus is comenzile alea p el ... - DECI NU AM ZIS K BODYKITUL E URAT !!! am zis k bara fatza cu cea din spate nu se potrivesc intre ele .. si bara din fatza nu se potriveste cu liniile masinii ... atat am avut de zis ... :) in rest .. destul de dragutza :) |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
ma refeream la primele poze ... inainte sa fie bordul imbracat , volanul skimbat .. etc...
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
la ce investitie a fost merita macar o clima cu afijaj digital
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
se poate pune o clima cu afisaj digital in locul celei manuale?
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Una dintre cele mai frumoase masini de pe forum.
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
E o legenda....nu am ce comenta...imi place f mult masina....;)
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
E frumoasa masina,intr-adevar. Dar mie unul nu imi plac farurile,adica sunt faine,dar ar da mai bine daca ar fii negre,nu sticla si interiorul farului,nichelul acela o strica zic eu,si stergatoarele sa fie tot negre,ar da mai bine pentru ca ,capota e din carbon.Poate unii au votat kitch din cauza vopselei,e prea tipatoare ca sa zic asa.Dar totusi masina e frumoasa,am votat e frumoasa intr-adevar
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
deci mie unu nu-mi place deloc cum da eleronu ala pe bmw.. plus, un bmw arata mult mai bine "clean" decat incarcat asa, ca un civic.
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:20. |
- Copyright 2026 4Tuning