Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Vento - Proprietari (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/43290-vw-vento-proprietari.html)

bzsa 18-07-07 18:39

Re: Proprietari de vw vento
 
din ce an e masina?

vdub 18-07-07 18:53

Re: Proprietari de vw vento
 
salut baieti,

cu toate ca la prima vedere o sa par off-topic, dar poate am noroc :

nu are unu din voi pacasa, ratacite niste faruri, o masca fata shi o capota de vento??
hai ajutati un nevoias....

sau poate vrea cineva sa isi faca o getta :twisted: :twisted: :twisted:

adik ori imi vinde cineva faruri + capota de vento,ori facem schimb de faruri,capota,masca.


brgds
edi

CJ-01-WOB 18-07-07 19:03

Re: Proprietari de vw vento
 
pt cine nu e pe faza , RACEMASTER are un vw golf 3

ErdVento 18-07-07 21:17

Re: Proprietari de vw vento
 
baieti.......
volanu' si nuca de la schimbator de pe golf4 merge pe Vento???

bzsa 19-07-07 08:08

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by ErdVento (Post 1004278)
baieti.......
volanu' si nuca de la schimbator de pe golf4 merge pe Vento???

volanul nu stiu sigur dar nuca ar trebui sa se potriveasca

paul_ral 19-07-07 21:24

Re: Proprietari de vw vento
 
1 Attachment(s)
Astazi mi-au sosit si lampile spate. Maine pun poze cu masina pe jumatate echipata.

bzsa 19-07-07 22:47

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by paul_ral (Post 1005888)
Astazi mi-au sosit si lampile spate. Maine pun poze cu masina pe jumatate echipata.

ceva gen ca si al meu numa pe portocaliu?
super sa vedem poze cu ele montate

FANEX 20-07-07 17:13

Re: Proprietari de vw vento
 
SALUT ! am schimbat kit distributie,curele aux.,ulei+filtru,filtru benzina,aer,polen(nu ma laud).Cum trebe sa resetez display service ? Acum imi arata IN02. La cit trebuie sa il setez acum si cum pot face asta eu singur ,pentru ca nu vreau sa merg la vreun "meserias" din service si sa ma intrebe tot pe mine cum se face. Si pentru paul ,o intrebare :stopurile vechi,daca sunt de vinzare si la ce pret ?

FANEX 20-07-07 17:42

Re: Proprietari de vw vento
 
bzsa ......parasolarul este pe exterior sau interior parbriz ? arata ff bine,nu-mi dau seama din poze.este de la jomlook ? sau ai gasit in cluj ?

bzsa 20-07-07 19:10

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by FANEX (Post 1007106)
bzsa ......parasolarul este pe exterior sau interior parbriz ? arata ff bine,nu-mi dau seama din poze.este de la jomlook ? sau ai gasit in cluj ?

in cluj mi-a pus un prieten, e pe exterior
cu 10 roni am scapat de toata distractia :D :D
e ff simplu de montat

bzsa 20-07-07 19:14

Re: Proprietari de vw vento
 
daca o sa imi iasa bine calculele vreau sa fac un vento de care la noi in tara nu mai este din masina asta numa sa ma tina finantele:-) :-) :-)

paul_ral 20-07-07 23:13

Re: Proprietari de vw vento
 
@ fanex ai PM

FANEX 20-07-07 23:41

Re: Proprietari de vw vento
 
paul ral..........am primit PM,am incercat sa-ti trimit si eu PM ,nu cred ca am reusit. Prioritar este dreapta spate exterior,sa nu aiba nici un defect.

don_vento 21-07-07 11:38

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by FANEX (Post 1007061)
SALUT ! am schimbat kit distributie,curele aux.,ulei+filtru,filtru benzina,aer,polen(nu ma laud).Cum trebe sa resetez display service ? Acum imi arata IN02. La cit trebuie sa il setez acum si cum pot face asta eu singur ,pentru ca nu vreau sa merg la vreun "meserias" din service si sa ma intrebe tot pe mine cum se face. Si pentru paul ,o intrebare :stopurile vechi,daca sunt de vinzare si la ce pret ?

La pagian 4 gasesti ceva legat de intrebarea ta. oricum tu nu cred ca potzi sa il anulezi, eu l-am pus pe calculator la un mecanic

don_vento 21-07-07 11:40

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by FANEX (Post 1007106)
bzsa ......parasolarul este pe exterior sau interior parbriz ? arata ff bine,nu-mi dau seama din poze.este de la jomlook ? sau ai gasit in cluj ?

ai nevoie doar un autocolant de o anumita culoare si latime si il lipesti. asa am pus si eu. pretul e cam acelasi care l-a platit si bsza


All times are GMT +2. The time now is 06:16.

- Copyright 2026 4Tuning