Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/42924-4tuningfever-20-22-iulie-2007-a.html)

YZF-PWR 10-06-07 21:16

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 942188)
pai merg si eu cu el acolo la dezmatz ..

foarte tare faza cu 4 tuning fever acum am vazut si eu ... treaba :))

Hoho , dezmatz mare :) , sa vezi show si acolo

DesignPlus 10-06-07 22:37

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Aradul va fi si el prezent....... ;)Abia astept....

DesignPlus 10-06-07 23:04

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
In momentul cand aveti afisele gata trimitei si la Arad cateva sau mie in format electronic si le listez eu aicea....

Daca va putem ajuta de aici de la distanta cu cea mai mare placere...

BT 81 SIM 11-06-07 18:14

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Din Botosani cine merge ??

Geo_ZGA 12-06-07 01:24

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Asteptam detalii legate de cazare...avem reducere daca avem sticker :D ?

YZF-PWR 12-06-07 02:10

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
In f scurt timp va reveni ONU cu toate detaliile , tot ce pot sa va zic in schimb este ca va fi cazarea exclusiv pt cei din afara orasului Constanta , deci pt cei din tzara vor fi locuri destule , si in caz ca nu vor fi locuri chiar in interiorul campingului sunt locuri imediat langa. Inscrierea va fi gratuita pentru categoriile specificate pe prima pagina dar bine-inteles ca sa nu fie batjocura , vor si verificate masinile ca sa nu ne trezim cu masini "cazute" sau ne-adecvate pt show!
In rest putina rabdare , detaliile vor fi postate de Zoliat sau ONU in f scurt timp.

GolfuletzS 13-06-07 14:53

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
un pret.. pentru cazare.. cate locuri sunt .. etc....

se vor face standuri ... sau asa.. mai mici ... ? pt cluburi

NSL_KiwY 14-06-07 00:16

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Corturi golf corturi :)))

Geo_ZGA 14-06-07 10:59

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Merge si la cort, de ce nu? daca e cum se zice...cu grupuri sanitare, dusuri si paza, e foarte bine.
Asteptam detalii legate de preturi :D

mishu415 15-06-07 14:11

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
super mijto,k d altfel tot c tine d 4tuning:D
pakt k am bac ul anu asta:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Rookie 15-06-07 23:27

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by mishu415 (Post 949828)
super mijto,k d altfel tot c tine d 4tuning:D
pakt k am bac ul anu asta:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Din cate stiu, bac-ul incepe din data de 1 iulie ... Sau nu ejti sigur ca il iei ?! :-P ... Si eu am licenta intre 16 - 21 iulie ... Daca am terminat in 2 zile, direct pe 19 iulie m-am urcat in microbuz si am plecat ... Ca asa ceva nu se rateaza ...

dolb 15-06-07 23:40

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by Rookie (Post 950505)
Din cate stiu, bac-ul incepe din data de 1 iulie ... Sau nu ejti sigur ca il iei ?! :-P ... Si eu am licenta intre 16 - 21 iulie ... Daca am terminat in 2 zile, direct pe 19 iulie m-am urcat in microbuz si am plecat ... Ca asa ceva nu se rateaza ...

bacul incepe pe 18 ;) am aflat si eu acu cateva ore si am ramas socat :D

dolb 15-06-07 23:41

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 947036)
un pret.. pentru cazare.. cate locuri sunt .. etc....

se vor face standuri ... sau asa.. mai mici ... ? pt cluburi

dai bancheta jos d la masina.. iei o paturica sa vezi ce comfort shporit ai! ;) hai ca s-ar putea sa fie si NSL TGV prezent .. :D

TheBig_X 15-06-07 23:53

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
cazare vei gasi mai mult ca sigur faza nasoala ca este in plin sezon si unde se desfasoara evenimentul nu mai este cazare decat daca vii cu cortul sau faci rezervare, dar in imprejurim este pentru ca se afla mamaia sat si este in regim de agroturism o sa va dam mai multe locatii cu cazare.

gavrila 16-06-07 08:51

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
mishu rookie si dolb! :)) bacu e pe 25 iunie prima proba la romana oral...nu a nimerit nimeni...asa ca mishu pana pe 20 iulie ai timp cacalau


All times are GMT +2. The time now is 10:56.

- Copyright 2026 4Tuning