![]() |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Aradul va fi si el prezent....... ;)Abia astept....
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
In momentul cand aveti afisele gata trimitei si la Arad cateva sau mie in format electronic si le listez eu aicea....
Daca va putem ajuta de aici de la distanta cu cea mai mare placere... |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Din Botosani cine merge ??
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Asteptam detalii legate de cazare...avem reducere daca avem sticker :D ?
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
In f scurt timp va reveni ONU cu toate detaliile , tot ce pot sa va zic in schimb este ca va fi cazarea exclusiv pt cei din afara orasului Constanta , deci pt cei din tzara vor fi locuri destule , si in caz ca nu vor fi locuri chiar in interiorul campingului sunt locuri imediat langa. Inscrierea va fi gratuita pentru categoriile specificate pe prima pagina dar bine-inteles ca sa nu fie batjocura , vor si verificate masinile ca sa nu ne trezim cu masini "cazute" sau ne-adecvate pt show!
In rest putina rabdare , detaliile vor fi postate de Zoliat sau ONU in f scurt timp. |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
un pret.. pentru cazare.. cate locuri sunt .. etc....
se vor face standuri ... sau asa.. mai mici ... ? pt cluburi |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Corturi golf corturi :)))
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Merge si la cort, de ce nu? daca e cum se zice...cu grupuri sanitare, dusuri si paza, e foarte bine.
Asteptam detalii legate de preturi :D |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
super mijto,k d altfel tot c tine d 4tuning:D
pakt k am bac ul anu asta:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
cazare vei gasi mai mult ca sigur faza nasoala ca este in plin sezon si unde se desfasoara evenimentul nu mai este cazare decat daca vii cu cortul sau faci rezervare, dar in imprejurim este pentru ca se afla mamaia sat si este in regim de agroturism o sa va dam mai multe locatii cu cazare.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
mishu rookie si dolb! :)) bacu e pe 25 iunie prima proba la romana oral...nu a nimerit nimeni...asa ca mishu pana pe 20 iulie ai timp cacalau
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:56. |
- Copyright 2026 4Tuning