![]() |
pleaca de sambata...ca or sa vina vineri seara la sala sa discutam...de vineri pleaca doar WRC shi CeReS
|
io zic sa mai ashteptatzi 1 zii k nu muritzi gata
|
poate vin si yo la tuning show.. dar inca nu stiu ce va fi acolo ink nati specificat ? va fi un salon cu masinile voastre si chestii de bazzar ptr masiniile noatre?camm asa ceva? nush poate vi nsi yo... ca am pe cineva in bucuresti .. :roll:
|
hyunday vin`o vineri seara la ora 8 la sala sporturilor si o sa vb mai multe ..c e si cum .. de ce c u cine ... pentru ce ..s i restu .. sau citeshte posturile noastre anterioare
|
HOT HOT HOT
se pare k la buc. v`a merge si adi DMX :) .. el o stii sau shtim noi primii ??? |
am vb cu el a zis ca in seara asta afla daka poate sa mearga sau nu...oricum vine maine la 8 la SS
|
PE zice ce trece se inmulteste lumea care vine la bukale
|
mi se pare k mere si PFl`u ..s a vedem ce zice adi vedem maine seara :)
|
Re:
Quote:
Dak vine PFL`u se lasa cu dureri de burta :lol: |
Re:
Quote:
|
Ia ziceti ma ca sa va bag pe tzeava la el....:)))))
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
lewl .. e mai nebun k mine :)) |
Re:
Quote:
stai linishit k nu e numeni mai nebun k tine MOMENTAN! :wink: |
pfff .. mersii .. ce sa zic k voi otzi fii mai normali :p ... heheheh ....
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning