Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Tot ce tzine de Tuningshow 26-27 martie (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/4085-tzine-tuningshow-26-27-martie.html)

CT-03-ART 24-03-05 11:24

pleaca de sambata...ca or sa vina vineri seara la sala sa discutam...de vineri pleaca doar WRC shi CeReS

Psycho 24-03-05 12:45

io zic sa mai ashteptatzi 1 zii k nu muritzi gata

hyundaisantafe2002 24-03-05 17:02

poate vin si yo la tuning show.. dar inca nu stiu ce va fi acolo ink nati specificat ? va fi un salon cu masinile voastre si chestii de bazzar ptr masiniile noatre?camm asa ceva? nush poate vi nsi yo... ca am pe cineva in bucuresti .. :roll:

Psycho 24-03-05 18:46

hyunday vin`o vineri seara la ora 8 la sala sporturilor si o sa vb mai multe ..c e si cum .. de ce c u cine ... pentru ce ..s i restu .. sau citeshte posturile noastre anterioare

Psycho 24-03-05 19:01

HOT HOT HOT


se pare k la buc. v`a merge si adi DMX :) .. el o stii sau shtim noi primii ???

CT-03-ART 24-03-05 20:10

am vb cu el a zis ca in seara asta afla daka poate sa mearga sau nu...oricum vine maine la 8 la SS

Evo007 24-03-05 20:35

PE zice ce trece se inmulteste lumea care vine la bukale

Psycho 24-03-05 23:30

mi se pare k mere si PFl`u ..s a vedem ce zice adi vedem maine seara :)

CT-87-ADY 25-03-05 09:38

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
mi se pare k mere si PFl`u ..s a vedem ce zice adi vedem maine seara :)

Sper sa ne stragem kt mai multzi...
Dak vine PFL`u se lasa cu dureri de burta :lol:

CT-03-ART 25-03-05 10:01

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
mi se pare k mere si PFl`u ..s a vedem ce zice adi vedem maine seara :)

Sper sa ne stragem kt mai multzi...
Dak vine PFL`u se lasa cu dureri de burta :lol:

dc ma?merge prea incet?

D_M_X 25-03-05 10:46

Ia ziceti ma ca sa va bag pe tzeava la el....:)))))

CT-87-ADY 25-03-05 10:46

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-03-ART\"
Quote:

Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
mi se pare k mere si PFl`u ..s a vedem ce zice adi vedem maine seara :)

Sper sa ne stragem kt mai multzi...
Dak vine PFL`u se lasa cu dureri de burta :lol:

dc ma?merge prea incet?

nu :twisted:

Psycho 25-03-05 16:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
mi se pare k mere si PFl`u ..s a vedem ce zice adi vedem maine seara :)

Sper sa ne stragem kt mai multzi...
Dak vine PFL`u se lasa cu dureri de burta :lol:





lewl .. e mai nebun k mine :))

CT-87-ADY 25-03-05 20:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:

Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
mi se pare k mere si PFl`u ..s a vedem ce zice adi vedem maine seara :)

Sper sa ne stragem kt mai multzi...
Dak vine PFL`u se lasa cu dureri de burta :lol:




lewl .. e mai nebun k mine :))


stai linishit k nu e numeni mai nebun k tine MOMENTAN! :wink:

Psycho 25-03-05 21:45

pfff .. mersii .. ce sa zic k voi otzi fii mai normali :p ... heheheh ....


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning