Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Masini si discutii din Vatra Dornei (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/40407-masini-discutii-vatra-dornei.html)

Y O B 30-11-07 17:33

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Spatele inca ma mai doare si ma va durea cam toata viata, imi va trece numai daca fac nu stiu ce tratamente pe care sincer nu am nici un chef sa le fac.:D :D :D Da ma duc la vara la mare sa ma dau cu namol:D :D :D Pe la Sv care mai e treaba?

Al3xxx 04-12-07 20:51

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by 18 vld (Post 1215646)
poi najpa e ca inca nu l-am luat dar asta nu inseamna ca nu-s shofer:D:D:D si am sa-l am si pe ala cat de curand:D

ce imi plac mie astia care se nasc soferi... ei nu au iesit in viata lor pe strada cu masina si deja sunt mai tari decat pilotii de raliuri...

18 vld 05-12-07 13:48

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
nu am zis ca ma cred pliot de curse si stai linistit ca am iesit si cu masina asa ca nu are rost sa vb asa degeaba

KAmikazee2005 05-12-07 21:13

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
auzi... fara suparare.. eu zic sa te calmezi.. ca eu am condus majina fara carnet.. ca am mai condus masina si inainte.. ;) spre binele tau ;)

Y O B 06-12-07 17:01

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by 18 vld (Post 1231195)
nu am zis ca ma cred pliot de curse si stai linistit ca am iesit si cu masina asa ca nu are rost sa vb asa degeaba

Vb lu kami las-o mai moale cu masina fara permis. Ai vazut ce am patit eu, vrei si tu??? Poti incepe sa te faci cunoscut in threadu asta prin ati prezenta masina, ce ganduri de viitor, nu sa te certi cu toata lumea.

no limits design 06-12-07 22:08

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
hmnmmmm......careva interesat de aerograf prin dorna????

Y O B 09-12-07 17:48

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by no limits design (Post 1233795)
hmnmmmm......careva interesat de aerograf prin dorna????

Sincer sa fiu nu cred

bull 09-12-07 19:05

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
parerea mea este ca pana la aerografe masinile trebuie sa treaca prin modificari serioase si apoi sa primeasca un paint corespunzator...

razvan86 09-12-07 20:02

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 909071)
Ce se intampla daca te crezi regele strazilor.

Ma dece nai pus poze cu mashinile tale (sparte ) ca LMF-ul o fo parfum pe langa ale tale :lol:

Y O B 13-12-07 17:11

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by razvan86 (Post 1238441)
Ma dece nai pus poze cu mashinile tale (sparte ) ca LMF-ul o fo parfum pe langa ale tale :lol:

Daca cautai pe forum gaseai poze si cu 05 YOB, ca, cu 87 nu am. Si inca ceva eu mergeam incet in cimparatie cu tine:D :D

razvan86 13-12-07 17:16

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
[QUOTE=yob_87;1244853]Daca cautai pe forum gaseai poze si cu 05 YOB, ca, cu 87 nu am. Si inca ceva eu mergeam incet in cimparatie cu tine:D :D[/QUOT
Daca tu mergeai incet in comparatie cu mine ??????

razvan86 13-12-07 17:21

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
A dat duma Vladi....... El e miezu la play........... :pistoles: A facut vreodata vreun play cu careva ?

Y O B 13-12-07 19:38

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
[QUOTE=razvan86;1244868]A dat duma Vladi....... El e miezu la play........... :pistoles: A facut vreodata vreun play cu careva ?

O sa vada el cand o sa aiba permis ce o sa faca. Il provocam noi la o liniuta cand ajungem acasa.:D :D

Y O B 05-01-08 13:01

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Chiar daca este putin cam tarziu va urez un an nou fericit si fara incidente neplacute si nu in ultimul rand asfalt uscat

Y O B 22-01-08 10:06

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
2 Attachment(s)
In memoriam celor 2 fiare, care s-au dus.


All times are GMT +2. The time now is 13:49.

- Copyright 2026 4Tuning