![]() |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Spatele inca ma mai doare si ma va durea cam toata viata, imi va trece numai daca fac nu stiu ce tratamente pe care sincer nu am nici un chef sa le fac.:D :D :D Da ma duc la vara la mare sa ma dau cu namol:D :D :D Pe la Sv care mai e treaba?
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
nu am zis ca ma cred pliot de curse si stai linistit ca am iesit si cu masina asa ca nu are rost sa vb asa degeaba
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
auzi... fara suparare.. eu zic sa te calmezi.. ca eu am condus majina fara carnet.. ca am mai condus masina si inainte.. ;) spre binele tau ;)
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
hmnmmmm......careva interesat de aerograf prin dorna????
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
parerea mea este ca pana la aerografe masinile trebuie sa treaca prin modificari serioase si apoi sa primeasca un paint corespunzator...
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
[QUOTE=yob_87;1244853]Daca cautai pe forum gaseai poze si cu 05 YOB, ca, cu 87 nu am. Si inca ceva eu mergeam incet in cimparatie cu tine:D :D[/QUOT
Daca tu mergeai incet in comparatie cu mine ?????? |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
A dat duma Vladi....... El e miezu la play........... :pistoles: A facut vreodata vreun play cu careva ?
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
[QUOTE=razvan86;1244868]A dat duma Vladi....... El e miezu la play........... :pistoles: A facut vreodata vreun play cu careva ?
O sa vada el cand o sa aiba permis ce o sa faca. Il provocam noi la o liniuta cand ajungem acasa.:D :D |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Chiar daca este putin cam tarziu va urez un an nou fericit si fara incidente neplacute si nu in ultimul rand asfalt uscat
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
2 Attachment(s)
In memoriam celor 2 fiare, care s-au dus.
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:49. |
- Copyright 2026 4Tuning