Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

djandrey23 31-05-07 13:24

TT`u 2007 decapotat , l`am vazut aseara , cu numere de Germania , ii adus ca`i cu numere care expira

ps: nu am poze

frumos tare , si e si negru park :D

Tim 03-06-07 06:03

Re: Masini tari in IASI
 
din cate stiu eu si am surse care au confimat faptulca
acel Audi A8 WDP la nr are numai kitul de "S"

acum mai nou avem si Renault Clio Sport III si 2 Megan-uri Sport

radar 06-06-07 19:16

Re: Masini tari in IASI
 
9 Attachment(s)
...cars,cars

radar 06-06-07 19:26

Re: Masini tari in IASI
 
11 Attachment(s)
big family, brothers Byemdoubleyou

vLLLad 06-06-07 19:29

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by radar (Post 936306)
big family, brothers Byemdoubleyou

mda...fromoase masini :)

CRyS` 06-06-07 19:44

Re: Masini tari in IASI
 
Mamaaa da ce nesimtit e ala cu Corvul...Chiar asa pe trotuar in fata Mitropoliei!Ma mir ca nu ia lasat unu o urma de cheie!

vLLLad 06-06-07 19:47

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 936341)
Mamaaa da ce nesimtit e ala cu Corvul...Chiar asa pe trotuar in fata Mitropoliei!Ma mir ca nu ia lasat unu o urma de cheie!

nu i-au mai lasat pt ca era decapotata! si au urcat prin ea...

CRyS` 06-06-07 20:04

Re: Masini tari in IASI
 
Fii serios! Au urcat oamenii in ea? Ma mir cum de nici un gabor nu i-a dat nici o amenda!

vLLLad 06-06-07 20:48

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 936382)
Fii serios! Au urcat oamenii in ea? Ma mir cum de nici un gabor nu i-a dat nici o amenda!

asta ma mir si eo....ca aici in iasi, unde te uiti vezi cate unu...cand ii mai vezi si cu PV in mana :x

SFW 07-06-07 11:36

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 936341)
Mamaaa da ce nesimtit e ala cu Corvul...Chiar asa pe trotuar in fata Mitropoliei!Ma mir ca nu ia lasat unu o urma de cheie!

Nu ai ce sa ii ceri acelei persoane ... mai mult nu stie ... :rolleyes2

ktalyn 07-06-07 15:19

Re: Masini tari in IASI
 
prea tare corvette-ul.. oriqum la ce masina are omuletzul cred si yo ca isi permite sa parcheze unde vrea muschii lui...daca miash parca yo daciutza acolo mi-o salta nea' politzaiul cu tot cu trotuar:))

Sleepy_85 07-06-07 16:08

Re: Masini tari in IASI
 
eu cred ca mergeam azimut, adik o escaladam mai saltaret asa:D , chiar imi pare rau ca nu eram prin zona cand a fost ala:???:
M3-ul ala rosu din cate stiu eu are usi stil Lambo;) ,
Apropo cine stie care era povestea Jaguarului XJS din Rusia decapotabil care era acum cativa ani buni la vila de la Dorobant?Tare mi-a placut masina aia.

radar 08-06-07 11:58

Re: Masini tari in IASI
 
eu unu no stiu da ce stiu sigur e ca xjs-urile is prea criminale mai ales cand au un V12 pe ele...

Sleepy_85 08-06-07 14:16

Re: Masini tari in IASI
 
3 Attachment(s)
pai aia avea un V12, aprox jumate de masina era motorul:) si era cabriolet, era mortala, dar era abandonata:???: , cred ca nu putea sa o inmatriculeze tipu', mare pacat

GAby645 15-06-07 11:33

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by Sleepy_85 (Post 937688)
eu cred ca mergeam azimut, adik o escaladam
Apropo cine stie care era povestea Jaguarului XJS din Rusia decapotabil care era acum cativa ani buni la vila de la Dorobant?Tare mi-a placut masina aia.

Cik vro 4 galetzi de benzina lua la suta ala!!! din cate stiam isi facuse sobolanii cuib la motor si i`a ros curelele si furtunele !! Jaguarul era a patronului de la Pizza Nico !!


All times are GMT +2. The time now is 15:53.

- Copyright 2026 4Tuning