Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dream Squad (https://forum.4tuning.ro/368-dream-squad.html)
-   -   Membri Dream Squad (https://forum.4tuning.ro/368-dream-squad/38177-membri-dream-squad.html)

Achim 06-09-08 04:50

Re: Membrii Dream Squad
 
mc frumos :oops: am vazut astazi seara Subaru gata 90% ... iuresh :D maine preview ;)

Achim 06-09-08 14:38

Re: Membrii Dream Squad
 
3 Attachment(s)

cosminbianca25 06-09-08 19:22

Re: Membrii Dream Squad
 
Quote:

Originally Posted by AlecsM (Post 1734902)
tu vb serios ??? merci oricum :D

Scuze dar nu-ma acum am vazut k mi-ai raspuns la mesaj, si nu stiam daca te intereseaza.
raspunsu cu datele tale l-am primit de mult dar nu l-am afisat pt k 1 nu am stiut k te intereseaza si 2 asa ceva nu pot sa afisez pe forum.daca vrei ti-le trimit pe privat ? Nu trebuie sa te superi pt k aici este facuta o comparatie intre mustangu tau si un alt mustang.in orice caz pot sa-ti spun k m-a intrebat de 3 ori unde a fost facuta masina si nu crede ca in Romania ceea ce si mie imi vine greu sa cred.´omu´ este pilot pe avion si elicopter si in ( este chiar prieten f bun cu Kimi R .)colaborare cu campionu mondial la 1/4 mile si unu dintre cei mai buni tunatori de Mustang din SUA sau chiar din lume.
Felicitari!!!

Achim 24-09-08 21:19

Re: Membrii Dream Squad
 
Update...



AlecsM
-> la Mustang i-au venit ceva piese cum ar fi: "capota, eleron, fulia mica, intinzator profi si alte cateva siretlicuri"
-> Cupra e la revopsit si in acelasi timp e de vanzare :oops:
-> tot el ne-a furnizat o surpriza, si anume o noua masina in club... '08 Subaru Impreza WRX STi

Tom
-> pt STi a upgradat sistemul audio cu un head-unit double-din Clarion, un sistem component pe fata de la Hertz si un handsfree Parrot, iar la exterior a aparut o priza de aer ProDrive si faruri JDM... interiorul nu a scapat nici el, primind un scaun sport Recaro si urmeaza sa vina un rollbar Cusco si volan Sparco in alcantara albastra
-> la TypeR a facut o lista impresionanta de modificari in vederea participarii la anul in grupa H3 a campionatului de VTM
Quote:

roll bar wiechers ( care evita bordul ), tein monoflex + edfc, jante, cai injen, kit frane fata ap racing, sistem extinctor automat + manual, sina scau, baie de ulei spoon, capac chiuloasa spoon, radiator apa koyo, termostat mugen, torque damper j's racing, autoblocant quaife, jdm anti roll bar, galerie evacuare toda, catback toda, kitul de ambreaj + volanta racing de la toda

Achim 24-09-08 21:24

Re: Membrii Dream Squad
 
un nou membru ... Bumby si al lui E36 "M3" 318iS

mikkit 24-09-08 22:42

Re: Membrii Dream Squad
 
Bine ai venit BUMBYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sa ai bafta de ea

Achim 04-10-08 05:46

Re: Membrii Dream Squad
 
Cata4 - Audi RS6

daffy duck™ 06-10-08 23:29

Re: Membrii Dream Squad
 
Sa o stapanesti sanatos Cata!!!!!
Arata destul de "blanda"


P.S cu A4 c s-a intamplat?

ZerO_CooL 06-10-08 23:35

Re: Membrii Dream Squad
 
S-o stapanesti sanatos !

Achim 07-10-08 13:04

Re: Membrii Dream Squad
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 1796197)
P.S cu A4 c s-a intamplat?

inca nimic... a zis ca nu ar fi luat un RS6 dak A4 mergea cum isi dorea el :rolleyes2

Achim 10-10-08 13:11

Re: Membrii Dream Squad
 

leonard 11-10-08 02:33

Re: Membrii Dream Squad
 
ce de masini frumoase in clubul asta.care mai de care:)..nu-mi vine sa cred...bv voua.

bbm 14-10-08 12:16

Re: Membrii Dream Squad
 
pe zi ce trece mi se pare mai frumos noul sti, posibil chestie de obisnuinta cu noua forma

alex, oferi drive test? dau la schimb un arc galben :)

Xel'Naga 19-10-08 02:12

Re: Membrii Dream Squad
 
Quote:

Originally Posted by Achim (Post 1802194)
[CENTER]AlecsM's new toy ... Subaru Impreza WRX STi

frumoasa jucaria ... sare incet incet la CAI mai multi 9 Cupra, MUSTANG, SUBARU, etc ) ... bravos ALEX si frumoasa masina !! ;):arrow:

Achim 20-10-08 05:05

Re: Membrii Dream Squad
 
a vrut sa le aiba pe toate... FWD, RWD si AWD :lol:


All times are GMT +2. The time now is 03:53.

- Copyright 2026 4Tuning