![]() |
Re: Membrii Dream Squad
mc frumos :oops: am vazut astazi seara Subaru gata 90% ... iuresh :D maine preview ;)
|
Re: Membrii Dream Squad
3 Attachment(s)
|
Re: Membrii Dream Squad
Quote:
raspunsu cu datele tale l-am primit de mult dar nu l-am afisat pt k 1 nu am stiut k te intereseaza si 2 asa ceva nu pot sa afisez pe forum.daca vrei ti-le trimit pe privat ? Nu trebuie sa te superi pt k aici este facuta o comparatie intre mustangu tau si un alt mustang.in orice caz pot sa-ti spun k m-a intrebat de 3 ori unde a fost facuta masina si nu crede ca in Romania ceea ce si mie imi vine greu sa cred.´omu´ este pilot pe avion si elicopter si in ( este chiar prieten f bun cu Kimi R .)colaborare cu campionu mondial la 1/4 mile si unu dintre cei mai buni tunatori de Mustang din SUA sau chiar din lume. Felicitari!!! |
Re: Membrii Dream Squad
Update... AlecsM -> la Mustang i-au venit ceva piese cum ar fi: "capota, eleron, fulia mica, intinzator profi si alte cateva siretlicuri" Tom -> pt STi a upgradat sistemul audio cu un head-unit double-din Clarion, un sistem component pe fata de la Hertz si un handsfree Parrot, iar la exterior a aparut o priza de aer ProDrive si faruri JDM... interiorul nu a scapat nici el, primind un scaun sport Recaro si urmeaza sa vina un rollbar Cusco si volan Sparco in alcantara albastra |
Re: Membrii Dream Squad
un nou membru ... Bumby si al lui E36 "M3" 318iS |
Re: Membrii Dream Squad
Bine ai venit BUMBYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sa ai bafta de ea
|
Re: Membrii Dream Squad
Cata4 - Audi RS6 |
Re: Membrii Dream Squad
Sa o stapanesti sanatos Cata!!!!!
Arata destul de "blanda" P.S cu A4 c s-a intamplat? |
Re: Membrii Dream Squad
S-o stapanesti sanatos !
|
Re: Membrii Dream Squad
Quote:
|
Re: Membrii Dream Squad
ce de masini frumoase in clubul asta.care mai de care:)..nu-mi vine sa cred...bv voua.
|
Re: Membrii Dream Squad
pe zi ce trece mi se pare mai frumos noul sti, posibil chestie de obisnuinta cu noua forma
alex, oferi drive test? dau la schimb un arc galben :) |
Re: Membrii Dream Squad
Quote:
|
Re: Membrii Dream Squad
a vrut sa le aiba pe toate... FWD, RWD si AWD :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:53. |
- Copyright 2026 4Tuning