![]() |
Stii prea bine Polifem ca e plin de indieni cu 4 posturi in care nu fac altceva decat sa critice. De ce ddb asta ar fi diferit, din moment ce a inceput sa dea cu sutul clar in acest eveniment ???
Pai zi-ne draga Polifem cine este acest om daca il cunosti si sti ce a facut, nu ne arunca pastila si te ascunde. Sa inteleg ca esti purtatorul lui de cuvant ??? Oricum, vorbesti mult prea diplomat si elevat pt ca cineva sa se supere pe tine, in special eu, desi m-ai luat peste picior... :wink: Asa ca zi-ne mai mult cetatene Polifem... :wink: |
L E G A L R A C I N G
Va propun sa nu mai discutati aici in cotradictoriu. Lasati opinile sa apara dupa eveniment nu inainte, ceva ce voua vi se poate parea anormal acum, poate fi chiar cheia succesului.Fiecare are propria parere si solutie in a rezolva anumite probleme. |
Quote:
Poli... Gratzian ia dat lui ddb posibilitatea de a isi expune punctul de vedere in alt topic ,nu pe acest topic care este destinat tuning showului de la sfarsitul lunii... Mai mult de atata ce poti cere... Iar despre ce a zis Hondarul, are si el dreptate , chiar daca nu sa exprimat pe intelesul tuturor.... La orice event, organizatorul este suveran... dk vrea sa ceara o taxa de 50 milioane ( 5000 lei grei :) ) nu ai ce face... nu iti convine ,nu vii... Quote:
Sper k mam facut inteles.... PS: motzul... miam amintit :lol: :lol: :lol: |
multumesc
nu puteam sa o exprim mai bine |
si totusi...fete blonde si brunete or sa fie pe langa masini?...ca unele neveste ale unor oameni din provincie vor sa se alature coloanei care pleaca din Transilvania...sa stim si noi cate locuri disponibile avem in masini...:D :D :D :D...glumeam...bafta...
|
pai... tu ce crezi???
|
hihi Tuning Show without chicks = 0 :P just kiddin , insa... ar fi .. mai interesant ... cu .. ele... fara.. ar fi cam ...
cum zice un membru insomnia :P SEC :P |
Poate a fost stabilita data show-ului si prezentata pe una din aceste pagini, dar cum mie mi-e lene sa caut... imi puteti spune si mie cand va avea loc fericitul eveniment?
VA MULTUMESC PEACE :peace: |
data
26 - 27 MARTIE a.c. - PRISMA 2
|
Draga Gratziane...plzz poze, ca crec ca toti suntem foarte curiosi :D
Si inca ceva...date despre locuri de cazare si bla bla bla...repet, nu pentru mine, pentru ceilalti care sunt interesati...daca n enimeni interesat ziceti-mi sa tac dracului din gura :)) O sa fie ceva restaaurant prin zona???? Just kiddin' Salutare la toti PS pozeeeeeeeee plzzzzzz:D |
langa prisma e mc'donalds prisma... si mai e un luk oil...
despre cazare... un tel la un hotel si se rezolva ;) |
ma gandesc ca daca se pun poze...cu participantii....se pierde tot farmecu.... :)
|
cam asa s-au gandit si oganizatoriii...
|
Plz nu fiti rai :D macar spuneti-ne ce masini participa...ca apoi userii se decurca cu recunoasterea...nu o sa fim numai noi acolo, asta e clar.
O sa fim foarte putini cei care o sa vada pozele, oricum, nu?sunt curios daca merita sa vin pana acolo...aratati-ne ceva macar sa ne trezeasca interesul :)) Glumesc, oricum voi fi acolo :)) Oricum, sper sa fie bine si...apropo, cum voteaza userii 4tuning?salut cu respect...pana imi mai amintesc ceva... :D |
1 Attachment(s)
eu voi fi acolo...si masina a carei capota e in poza...:D :D :D :D...merita?...hahahaha...bafta
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:14. |
- Copyright 2026 4Tuning