Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

mpa 02-02-04 16:56

Bah esti nebun hai ca noroc ca am asigurare ca altfel muream de ras!!!
Tunat de FOLIATEC ( folii de geamurii, tinturi de geamuri sau ce mai vrei)))!!!!

FSF 02-02-04 22:23

6 Attachment(s)
Salut am si eu un Bora (poze) tuning destul de tare ......

FSF 02-02-04 22:39

6 Attachment(s)
Mai am aici niste masini mai deosebite si un S, potrivit pentru sosele noastre , si o masina mai ciudata despre care eu zic ca e un Bentley combinat cu noul Rover , nu? ...........

dracula 02-02-04 22:41

las ca S sigur nu are problema in .ro are supensie de la HPS care se ocupa cu pneumatic.
sa vezi cum se ridica la telecomanda :D
leam vazut odata un Vito care a fost la expozitie, era aglomeratie pe autobanda, a apasat butonu si masina sa lipit de asfalt, ca un animal care se odihneste dupa un drum lung :-)

FSF 02-02-04 22:54

6 Attachment(s)
Tare de tot chestia asta sa stii , am mai vazut si pe alte masinute tari stai ca am mai gasit ceva .......... si am si una opusa ...

FSF 02-02-04 22:55

6 Attachment(s)
Tare de tot chestia asta sa stii , am mai vazut si pe alte masinute tari stai ca am mai gasit ceva .......... si am si una opusa ...

cj82ufo 02-02-04 22:55

6 Attachment(s)
acum e randuk meu sa pun niste masini
mercedes nu mai are rost dar am altceva

cj82ufo 02-02-04 22:56

2 Attachment(s)
era sa uit de cei mai important

FSF 02-02-04 23:02

Ma 'UFO' e tare rau aia neagra , nu mai ai altele sau un site ceva cu astfel de masini ? Si pune daca ai si Mercedesuri , pentru mine :-)

catalin rs4 02-02-04 23:56

:lol: :lol: he he bora o stiu adica stiu a cui apartine :lol: :lol: :lol:

FSF 03-02-04 17:07

Ba omule tu ii stii pe toti ? Ai cunostinte tari ba nene...................

Turbo110 03-02-04 17:41

:D
 
Mpa cand o sa ai timp sa treci seara prin herastrau dupa 10 daca se mai strang baietzi acolo si o trec si eu sa iti arat catalogul sa vezi ce scrie sub bora ...........\"Masina de reclama foliatec\" cand mai ai timp treci si tu pe acolo si o sa te convingi !
Daca crezi ca sunt unu dintre aia care abereaza te inseli rau si nici nun sunnt nebunn !

b99sha 03-02-04 18:31

Poate face reclama la foliile de pe geamuri :roll:

dracula 03-02-04 18:39

care ii discutia cu foliatec ?
deci bora, nu asta care lam pus eu, carline tuning a facut 2, deci ala mai portacliu o fost facut de
carlinetuning PENTRU foliatec. deci o fost sponzorizata de foliatec si Recaro si o duc la expoziti.

aiciea o puteti vede pe site la foliatec http://foliatec.de/_conceptcar/100_bora.shtml
unde scrie:


CONCEPT CAR /Folia Tec/ Carline / Recaro
VW BORA

Created in 2002
With the tuning of our partner Car Line, the VW Bora gets a real eye-catcher. Beside numerous special
designs e. g. the gull - wing, the Airbrush-designs and the exhaust-pipe construction with edgewise
exhaust-pipe, more than 25 FOLIA TEC products are installed.
Of course also our latest products like FACT Antenna, WINDOW TATTOO, AutoglassFilm
Twilight Reflex, Yokohama Pedalset. Enjoy!

dracula 03-02-04 18:42

si daca chiar ii vorba de foliatec

http://foliatec.de/_conceptcar/_picts/100_ftr_1.jpg


All times are GMT +2. The time now is 00:48.

- Copyright 2026 4Tuning