Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Alte hobby-uri in afara de masini (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/360-hobby-uri-afara-masini.html)

EvLSant0S 30-01-04 23:26

tnos de cat timp faci break? e unu fac de 2 ani de zile si inca imi place si trag la break in fiecare seara ...ce scheme faci??

augustin 30-01-04 23:27

eu dansez pe ORICE dupa o sticla de garone :D

catalin rs4 30-01-04 23:40

he he ce mica ii lumea :lol: da vb cu cristi de ceva vreme lasa ca o sa vb noi la vara poate ma inveti si pe mine sa dansez :lol:

FiReBuRn 30-01-04 23:41

Mama..cate planuri ne-am facut pentru la vara.. :wink:

EvLSant0S 31-01-04 07:57

oke cata, cat stai in Romania?:P ca sa stiu cat am sa te invatz:P

FiReBuRn 31-01-04 11:23

Da Cataline..cat stai ..poate te invatz sa desenezi (graph) :wink:

Gabi 31-01-04 11:34

FiReBuRn: graph ma inveti pe mine, ca de grafitti ( sau graffiti ) naspet m-am saturat.

catalin rs4 31-01-04 14:22

:lol: :lol: o sa stau ceva timp 3 luni :lol: daca o sa invat de la fiecare cate ceva o sa fie bine :lol: :lol: :lol:

EvLSant0S 31-01-04 17:53

pe bune?? chiar trei luni?? supperrr avem timp :P cati ani ai?

catalin rs4 31-01-04 19:22

:lol: :lol: :lol: :lol: da o sa stau 3 luni in tara nu stiu cat o sa stau in bucuresti dar o sa stau o vreme :lol: am 21 merg pe 22 in 6 martie :lol: tu?

EvLSant0S 31-01-04 22:58

:)) merg pe 16 pe 1 ianuarie:PP stiu sunt mic:)

catalin rs4 31-01-04 23:00

:lol: :lol: :lol: sincer te credeam mai mare putin :lol: dar nu ma deranjeza varst din contra am multi prieteni de varsta ta :wink:

augustin 01-02-04 00:13

evl tu ai 15 ani si o luna???

aicad 01-02-04 00:48

Mie imi place sa dansez house super mult, si multi spun ca dansez bine. mie mi se pare amuzant dansul asta mai ales cand ii vad pe altii, pe mine ma ajuta foarte mult sa ma descarc de nervi :)
Si muzica asta ma carcterizeaza cel mai mut. :D O SIMT! :)

cataline cred ca la vara nu prea o sa ai timp de stat: vii aici sa faci cursuri de vara. :D
eu sper sa reusim sa ne intalnim si sa ma uit la masina ta :) (vreo doua zile :twisted: , cat ma costa :D )

PS: sper sa ma lase dz1 sa ii ating masina :)

PPS: ce idei am si eu la ora asta. cred ca m-am invartit prea mult cu masina. :D

catalin rs4 01-02-04 02:04

:lol: :lol: :lol: ce sa te coste stai linistit ne plimbam cu ea si o sa te lase dz1 sai atingi masina o sa te si plimbe o sa vezi tu numai sa treca timpul odat...... :?


All times are GMT +2. The time now is 14:14.

- Copyright 2026 4Tuning