Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Din ce castigati voi bani ????? (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/3415-castigati-bani.html)

adrryan 07-06-05 12:22

Imi pare rau sa vad ca sunt printre singurii care face bani dintr-o activitate legala. Sunt ginecolog :dance:. In sfarsit anii de scoala au inceput sa dea roade. :pelvic_th.
Reducere cu pana la 69% pentru doamnele care vin la control in stare de ebrietate :tetter:

XoRRo 05-07-05 18:58

eu ma rog sa castig la lotto

remusrm 15-08-05 06:54

opa, eu lucrez pentru los angeles unified school district( www.lausd.net ) ... guvernul american...

AR120CP 15-08-05 08:12

Eu fac trafic cu gogonele :ciggy: si in timpul liber f@t buha :roll:

XoRRo 19-08-05 00:56

am o idee de afacere... cine vrea sa imi fie partener de afaceri ?

cum aici in ghencea s-a format un munte de pamant (fostu capat 41) m-am gandit sa fac o ferma de rame. deci? cine mai vrea sa investeasca

P.S. ramale sunt pt export sau le iau eu la pescuit... (sunt pescar inrait)

orlando 19-08-05 00:58

iauzi si sa muncim noi si tu sa iei ramele la pescuit...
noi cu ce ne alegem???
apropo eu sunt impingator de tavi la cantina saracilor din ferentari...si cateodata ma m-a ia si pe mine gigi dugheana mai fac un ban in intersectzie la termopane...asa le zice mai nou la parbrize :lol: :lol: :lol:

valib 09-09-05 22:46

momentan colaborez cu MIT la crearea unei baze de date, am inceput sa comercializez piese pt. oltcit, telefoane, si tot ce vine la rand...cu risc minim
:)
alocatia pt copii rulzzzz :lol: :lol: :lol:

needBrain 09-09-05 22:49

io lucrez la nasi-miu la firma
sunt sofer si pe ca masini: peugeot 607(3.0 207 cp)
si ford mondeo 1.8 125CP

CRyS` 26-09-05 00:44

Mdeah.... Lucrez colea unde scrie`n semnatura!...Uitatzi`va si voi si va vetzi da seama!In rest?Mai tzin contabilitatea mamei si`o mai ajut pe prietena mea ... la fel,niste chestii contabile!


Smenuri?Fac dvd`uri,cd`uri cu ORICE!!!Sunt super scump! :P

Psycho 26-09-05 01:15

vand derulatoare de cd`uri dvd`uri si mini cd`uri ...


de asemenea vand lumanari .. de nunta botez si alte nebunii :)

CRyS` 26-09-05 07:13

Apoi nu facem o afacere amandoi?Ce zici :D

Psycho 26-09-05 08:13

nush frate .. mie imi place sa lucrez singur .. k shtii care e problema .. nu`lace sa am prieteni care sa ma lucreze pe la spate sau in dos :))

Mustang 26-09-05 14:34

Poate pentru unii li s-o parea injositor...

Da' eu lucrez la Mc Donalds Obor ;)... fac mai de toate...: curatenie, bucatarie, servire. ;)

GolfuletzS 26-09-05 14:37

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
Poate pentru unii li s-o parea injositor...

Da' eu lucrez la Mc Donalds Obor ;)... fac mai de toate...: curatenie, bucatarie, servire. ;)

dc sa para injositoare ? e o munca ca toate altele ... si la varsta ta .. pot sa zic ca e chiar bine. bafta .... multa

Mustang 26-09-05 15:13

poate unora li se pare injositor sa dea cu mopul si cu maturica in anumite zile...ca nu te pune sa faci asta zilnic :D


All times are GMT +2. The time now is 19:49.

- Copyright 2026 4Tuning