Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

marin_m_alex 13-06-07 20:10

Masini vazute in Tulcea
 
azi am vazut ceva f frumos!un porshe 911 turbo gri de Bucuresti!il conducea o gagica blonda!era prea frumoasa blonda....a si am mai vazut si un escalade ultimu model alb tot de Bucuresti

Tboy 13-06-07 22:21

Re: Masini vazute in Tulcea
 
si negru am vazut eu escalade :) lung al draq

vlad_Mafiotu 13-06-07 23:16

Re: Masini vazute in Tulcea
 
dap si eu am vazut escalade`u ala alb . nice rims

Cosmin255 24-06-07 23:25

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Aston Martin DB9 in fata la trident

Tboy 25-06-07 12:40

Re: Masini vazute in Tulcea
 
cu un sunet de trabi tunat cu toba sparta =))) dar nu cred ca e DB9.. db9 e mai mare ..asta era mai mic :| draq sa-l ia acum

Cosmin255 25-06-07 17:28

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Db 9 era:)...asa ar fi sunetul la Aston cica....

marin_m_alex 01-07-07 14:56

sal
 
sal!acum 3 sapt am vazut un posche 911Turbo penultimu model il conducea o blonda f buna,dupaia un escalade ultimu model alb!sapt trecuta duminica am vazut aston martin db9 la tridentu mare si BMW M5 ultimu model la semafor la peco!am poze cu porshele si cu aston-u dar nu am cablu de date pt telefon:sad:

marin_m_alex 01-07-07 14:58

Re: Masini vazute in Tulcea
 
apropo desi sunt fan BMW nu prea ma impresionat designu noului BMW M5

Bogyciu 02-07-07 23:17

Re: Masini vazute in Tulcea
 
4 Attachment(s)
Sa pun si io cateva...

M-am dat si eu cu acel MG , apartine unui om de afaceri local , nu vreau sa dau nume , foarte bine trage masina , n`am condus dar am mers destul cat sa-mi fac o parere cat de cat

Tboy 07-07-07 16:46

Re: Masini vazute in Tulcea
 
un leon nou ROSU cu un super kit (custom) cred ! jante oz edititie aniversara in spite multe cromate cu interior negru mat,evacuare beton ... dar pacat DIESEL si se auzea motoru nu toba :(

yo_Vlad2002 30-07-07 19:50

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Sal.ptr.toata lumea, is din Carei jud.SM de unde provine Peugeot'u 206 cameleon SM 09 CIP, se mai vede prin Tulcea mashina? Eu nu am mai vazut-o prin Carei de vreo 3 luni

Eugen_TL 30-07-07 20:24

Re: Masini vazute in Tulcea
 
nu se mai vede...ultima data am vazut-o cu 4 baieti f lasata muzica la maxim :)

DaViD TL 05-08-07 00:43

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ceva frumos vazut in seara asta ,una bucata audi tt w12 ,de la anonymous pe faleza !!! rupe masinuta

Eugen_TL 05-08-07 01:17

Re: Masini vazute in Tulcea
 
da au venit niste baieti din club prin tulcea..am vazut si un renault si tt ..superbe masinutzele...tt-ul rupere :) si acel S nou 4matic nush cu ce pachet alb si plafon de sticla

Cosmin255 06-08-07 03:10

Re: Masini vazute in Tulcea
 
MG-ul postat de Bogyciu apartine unui om de afaceri local , foarte misto masina , trage bine , am avut placerea sa merg cu ea cat sa-mi fac o parere cat de cat


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning