![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
NU... dar iti poti pune o perna si o usa de la o soba la fund =))) si in cap o casca de cavaler ;) =))))))))))))))
pana una alta ...am gasit ceva fain sa spun asa : http://www.metacafe.com/watch/412867...wer_men_women/ |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
pentru mihai - ai venit in constanta si tot pe ''tulcei'' ai tras ???
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
iti stiu si masina dar ne cunoastem si noi ... de mult eram mai mici ... am stat in tl langa bunicii tai pe mircea voda - in gasgka cu varu florin ... |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Imi pare bine ca ne intalnim aici.....puteai sa ma batzi ca nu stiam ce si cum.... |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ba baieti eu nu am nici bicicleta nici role dar o sa vin cu camera de filmat sa va filmez cum o sa va juliti peste tot :)) si apoi o sa fac bani frumosi de pe urma voastra :lol: cine stie poate dau caseta la pro tv :lol:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
intre timp ar fi bine sa faci asigurare pe viata =))) nu te vad bine daca apar filmuletele=)))
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
nu il vad bine pe mafiot ....daca le da=))))
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
deci pan la urma cine imi da si mie o bicicleta ,ca a mea in urma unor lungi si extenuante cazaturi si forjari sa strikt la clicheti iam scos aia si acum am ramas si fara bilele alea dinauntru asa ca cine se ofera ?!?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
catre mikafly : tu nu stii ca in inteersectie nu se merge cu spatele ?????
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
PAV shi a pus angel eyes pe Golf4. Sunt curios...ce parere avetzi de kestia asta. -=elemente marpha de tunning=- sau -=Kitsh de 2 lei=- :) 100 euro scz :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning