Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

mikafly 07-03-07 15:19

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 786067)
iti vand un set genunchere,cotiere,si pt palme originale de la rossignol=parca asa se scrie ! folosite de 5 ori sa spunem de mine decat, noi ! si asa poti sa cazi cum vrei tu !!! iar cu invatatul fa rost de niste role pe masura si se invata nu e mare chestie sunt oameni mai mari catine care se chinuie si merg ;)

O sa vedeti ursu pe bile.....adik eu.....un obuz de 120 de kg scapat de sub control...si pe role......o sa fie f tare......air-bag-uri nu ai?

Eugen_TL 07-03-07 15:34

NU... dar iti poti pune o perna si o usa de la o soba la fund =))) si in cap o casca de cavaler ;) =))))))))))))))

pana una alta ...am gasit ceva fain sa spun asa : http://www.metacafe.com/watch/412867...wer_men_women/

mishaRS 07-03-07 21:54

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pentru mihai - ai venit in constanta si tot pe ''tulcei'' ai tras ???

mikafly 07-03-07 22:26

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mishaRS (Post 786896)
pentru mihai - ai venit in constanta si tot pe ''tulcei'' ai tras ???

Oops..dar de unde pana unde?..........ne stim?.....sau imi stii doar masina?

mishaRS 08-03-07 08:11

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 786962)
Oops..dar de unde pana unde?..........ne stim?.....sau imi stii doar masina?


iti stiu si masina dar ne cunoastem si noi ... de mult eram mai mici ... am stat in tl langa bunicii tai pe mircea voda - in gasgka cu varu florin ...

mikafly 08-03-07 10:12

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mishaRS (Post 787370)
iti stiu si masina dar ne cunoastem si noi ... de mult eram mai mici ... am stat in tl langa bunicii tai pe mircea voda - in gasgka cu varu florin ...

Gata mestere....stiu despre cine e vb.......ce mica e lumea.....
Imi pare bine ca ne intalnim aici.....puteai sa ma batzi ca nu stiam ce si cum....

vlad_Mafiotu 08-03-07 10:17

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
ba baieti eu nu am nici bicicleta nici role dar o sa vin cu camera de filmat sa va filmez cum o sa va juliti peste tot :)) si apoi o sa fac bani frumosi de pe urma voastra :lol: cine stie poate dau caseta la pro tv :lol:

mikafly 08-03-07 16:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by vlad_Mafiotu (Post 787555)
ba baieti eu nu am nici bicicleta nici role dar o sa vin cu camera de filmat sa va filmez cum o sa va juliti peste tot :)) si apoi o sa fac bani frumosi de pe urma voastra :lol: cine stie poate dau caseta la pro tv :lol:

neahhhh...cerem drepturi de autor.....

Eugen_TL 08-03-07 18:47

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
intre timp ar fi bine sa faci asigurare pe viata =))) nu te vad bine daca apar filmuletele=)))

mikafly 08-03-07 19:20

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 788365)
intre timp ar fi bine sa faci asigurare pe viata =))) nu te vad bine daca apar filmuletele=)))

Adik de ce nu ma vezi bine?...si ce fel de filmulete?...alea cu cascadorii?

Eugen_TL 08-03-07 19:42

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
nu il vad bine pe mafiot ....daca le da=))))

DaViD TL 08-03-07 22:29

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
deci pan la urma cine imi da si mie o bicicleta ,ca a mea in urma unor lungi si extenuante cazaturi si forjari sa strikt la clicheti iam scos aia si acum am ramas si fara bilele alea dinauntru asa ca cine se ofera ?!?

mishaRS 09-03-07 13:03

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
catre mikafly : tu nu stii ca in inteersectie nu se merge cu spatele ?????

mikafly 09-03-07 22:02

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mishaRS (Post 789262)
catre mikafly : tu nu stii ca in inteersectie nu se merge cu spatele ?????

OOPPSSS!!!!!...si cand ma rog frumos am mers cu spatele in intersectie?......m-ai vazut tu? ca nu imi aduc aminte...

raza 09-03-07 23:14

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
PAV shi a pus angel eyes pe Golf4. Sunt curios...ce parere avetzi de kestia asta. -=elemente marpha de tunning=- sau -=Kitsh de 2 lei=- :) 100 euro scz :)


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning