![]() |
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
mai poate confirma cineva daca e vero intalnire la IS week-end-ul asta??? eu as merge... :lol:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
deci decide-ti-va!!!!!!!!!!! eu am ajuns in IS... daca este vreo intalnire maine in IS, spune-ti-mi si mie..., daca mereti la piatra, iar spune-ti-mi... ca nu mi-e greu sa merg pana la piatra.. numai unde??? si cand???:lol:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
Dar Suceava nimic ... cand ajungem si pe la voi? |
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
pai da mane mie imi place dacia chiar daka tata are ford focus mie imi palce sa merg cu dacia asa ca nush daca e vorba de bani e vorba de ce iti palce sa conduci la urma urmei nu si nu era vorba de asta era vorba de un club pt cei care merita intradevar sa fie membri daka tot vreti sa facem ceva dati un buzz scz pt cei care se simt ofensati ......si dacie sau bmw e tot masina si bv la cei care au cu ce!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:59. |
- Copyright 2026 4Tuning