![]() |
Re: Statiunea STRAJA !!!
Sambata, 09.02.2008, pe partiile din Straja se va desfasura
*Cupa"COMEXIM" la schi alpin. Categoriile de varsta sunt intre 2 si 35 deani. Premii substantiale in bani, cupe si medalii pentru cei mai buni. Distractia se va muta de pe partii in CLUB "MONTANA", unde esteinvitat DJ VALI BARBULESCU. Muzica buna, distractie, cocktail-uripregatite de barmani renumiti din Arad. Va asteptam la STRAJA!!!www.straja.ro |
Re: Statiunea STRAJA !!!
Salut,
Am vazut intr-un post mai vechi ca scrie, in legatura cu centrul de inchiriere, ceva de genul : Echipament complet pt snowboard 30RON si pe bucati clapari sau bootsi sau schiuri sau placa 10RON pe zi. Asta ar insemna ca daca iti iei pe bucati bootsi si placa iesi la 20RON sau nu am inteles eu bine ceva? Puteti sa-mi spuneti careva cum sunt preturile acum la echipament pt. snowboard? Multumesc anticipat |
Re: Statiunea STRAJA !!!
Quote:
30 - RON > toata ziua 15 - RON >1/2 Zi ( Jumatate de zi ) |
Re: Statiunea STRAJA !!!
UUUUUUUUUUUUUUU!!!!!! Tocmai m-am intors de la Straja acum vreo 3 ore :)) si... tot ce pot sa zic este ca... MAI VREEEAAAAUUU!!! :))))
A fost extraordinar, cu mult peste asteptarile noastre. A meritat drumul. Din pacate am fost nevoiti sa plecam cu o zi mai devreme pentru ca a inghetata toata zapada iar partiile sunt "bocna". Am facut o singura coborare - sport extrem. Eram doar eu si salvamontistii pe partie. :)) Ne declaram fani inraiti si o sa mai mergem! :) Sa elucidez niste intrebari pe care le-am vazut pe forum : 1. Urcatul cu masina : a) Daca e zapada, nu urci decat cu 4x4 cu lanturi. Sunt niste serpentine... b) Daca nu e zapada, urci fara probleme si cu 4x2(cazul nostru - ford mondeo, 4 persoane, masina plina) 2. Echipamentul de ski : a) echipament complet (skiuri, clapari, bete) model nou - Dynstar : 30ron/zi b) echipament complet (skiuri, clapari, bete) modele mai vechi : 20ron/zi Aceleasi preturi si pentru echipamentul de snowboard. 3. Cazarea costa undeva in jur de 100ron camera de 2 pers pe noapte. 4. Mancarea e buna! :) 5. Pentru sport extrem recomand partia Canal. V-am pupat! |
| All times are GMT +2. The time now is 11:47. |
- Copyright 2026 4Tuning