Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   e34.BBB. (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/321865-e34-bbb.html)

BR96FLR 08-10-13 14:26

Re: e34.BBB.
 
Masina s-a vandut ?

frantz1983 08-10-13 16:05

Re: e34.BBB.
 
da:shock:

cred ca e pe maini bune;)...

BR96FLR 09-10-13 19:44

Re: e34.BBB.
 
Sigur e pe maini bune...poate apar si ceva imbunatatiri :)

tabokubmw 27-04-14 00:21

Re: e34.BBB.
 
Ce se mai aude de acest E34?

BR96FLR 27-04-14 11:15

Re: e34.BBB.
 
Nimic nou..nu mai e la baiatu pe care o cumparase de la Frantz1983...dar e tot in Braila...

frantz1983 27-04-14 12:16

Re: e34.BBB.
 
Si eu astept ceva noutati
:)))
Sau poate ar trebui sa i fac omului o oferta..
Vorba lu Petrica...."toata lumea a zis ca face ca drege...."

tabokubmw 16-07-14 14:07

Re: e34.BBB.
 
Am auzit ca se monteaza V8 pe el...tu il montezi ?(frantz)

frantz1983 20-11-14 22:11

Re: e34.BBB.
 
nu!
asteptam sa fie montat..


All times are GMT +2. The time now is 15:44.

- Copyright 2026 4Tuning