![]() |
Re: e34.BBB.
Masina s-a vandut ?
|
Re: e34.BBB.
da:shock:
cred ca e pe maini bune;)... |
Re: e34.BBB.
Sigur e pe maini bune...poate apar si ceva imbunatatiri :)
|
Re: e34.BBB.
Ce se mai aude de acest E34?
|
Re: e34.BBB.
Nimic nou..nu mai e la baiatu pe care o cumparase de la Frantz1983...dar e tot in Braila...
|
Re: e34.BBB.
Si eu astept ceva noutati
:))) Sau poate ar trebui sa i fac omului o oferta.. Vorba lu Petrica...."toata lumea a zis ca face ca drege...." |
Re: e34.BBB.
Am auzit ca se monteaza V8 pe el...tu il montezi ?(frantz)
|
Re: e34.BBB.
nu!
asteptam sa fie montat.. |
| All times are GMT +2. The time now is 15:44. |
- Copyright 2026 4Tuning