![]() |
Re: Un Matiz Oradean
Seby, drum bun si distractie placuta si ne auzim cand te intorci. :D
|
Re: Un Matiz Oradean
Si mare grija de Tizel! ;)
|
Re: Un Matiz Oradean
o sa am grija de buburuza e cea mai lunga distanta pe care o fac cu matizul sper sa nu ma dezamageasca,pana acuma sa comportat foarte bine motorul))))))))))Am de parcurs cam 2700 km dus intors)))))))))Merg la macaronari)0
Sa ne auzim cu bine |
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
in 2700 de km facuti pe autostrazile din europa,cu o viteza medie de 120km/h,nu am avut nici o problema cu masina,nici macar o pana))))))))))))))))))
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Auzi tu cum ti-ai facut stopurile fumurii k vroiam sa te intreb . :-)
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Aham. Mersi sa vedem dak gasesc pe aicea.:-)
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Bun venit in tzara tavi :) Frumos lucrat mic gigant, ai cumva idee de unde pot sa gasesc jenti pt matiz, de 13 sau de 14, momentan nu mi-am cumparat eu masina dar am pe a lu taica-miu plus ca o sa plece 4 sapt din orash si ramane a mea masina :twisted:
|
Re: Un Matiz Oradean
[QUOTE=Scoop;782509]Bun venit in tzara tavi :) Frumos lucrat mic gigant, ai cumva idee de unde pot sa gasesc jenti pt matiz, de 13 sau de 14, momentan nu mi-am cumparat eu masina dar am pe a lu taica-miu plus ca o sa plece 4 sapt din orash si ramane a mea masina :twisted:[
jante sunt la metro dar are toata lumea o sa gasesti cam greu pt matiz sunt cateva modele la metro sunt cam 7-8 mil setul si sunt pe 13. |
Re: Un Matiz Oradean
Tu ti-ai revopsit in totalitate mashina? Cam cat a costat am auzit unele vopsitori cerand 18 mil pt tico :shock:
|
Re: Un Matiz Oradean
Eu cred ca ne costa mai mult ca si eu ma interesasem mai demult.
Adica te poti astepta la peste 20 mil.:rolleyes2 |
| All times are GMT +2. The time now is 02:35. |
- Copyright 2026 4Tuning