Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Un Matiz Oradean (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/31813-matiz-oradean.html)

Dr3adLorD 23-02-07 09:21

Re: Un Matiz Oradean
 
Seby, drum bun si distractie placuta si ne auzim cand te intorci. :D

cristina_boboc 23-02-07 09:23

Re: Un Matiz Oradean
 
Si mare grija de Tizel! ;)

tavisor 23-02-07 11:18

Re: Un Matiz Oradean
 
o sa am grija de buburuza e cea mai lunga distanta pe care o fac cu matizul sper sa nu ma dezamageasca,pana acuma sa comportat foarte bine motorul))))))))))Am de parcurs cam 2700 km dus intors)))))))))Merg la macaronari)0
Sa ne auzim cu bine

tavisor 23-02-07 11:20

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by Dr3adLorD (Post 766427)
Seby, drum bun si distractie placuta si ne auzim cand te intorci. :D

Bara stai linistit ca nu o dau ti-am promis ca o tin pentru tine si cand m-ai sunat te-am intrebat ca esti tipul de pe forum?)))))))))))))))))

tavisor 05-03-07 07:51

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by tavisor (Post 766596)
Bara stai linistit ca nu o dau ti-am promis ca o tin pentru tine si cand m-ai sunat te-am intrebat ca esti tipul de pe forum?)))))))))))))))))

Omule m-am intors in tara,cand vrei tu saptamana asta pot sa-ti trimit bara.

tavisor 05-03-07 07:54

Re: Un Matiz Oradean
 
in 2700 de km facuti pe autostrazile din europa,cu o viteza medie de 120km/h,nu am avut nici o problema cu masina,nici macar o pana))))))))))))))))))

Dr3adLorD 05-03-07 08:35

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by tavisor (Post 781824)
Omule m-am intors in tara,cand vrei tu saptamana asta pot sa-ti trimit bara.

Bine ai revenit. O sa te sun eu k imi iau si cauciucurile saptamana asta si sa vedem cum stau cu banii. Oare incap fara modificare 175/60 R13 k in cartea tehnica asa scrie.

Dr3adLorD 05-03-07 08:36

Re: Un Matiz Oradean
 
Auzi tu cum ti-ai facut stopurile fumurii k vroiam sa te intreb . :-)

tavisor 05-03-07 08:42

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by Dr3adLorD (Post 781873)
Auzi tu cum ti-ai facut stopurile fumurii k vroiam sa te intreb . :-)

este spary negru cred ca e cam 20 ron la noi in oradea)))),e special pt stopuri.

Dr3adLorD 05-03-07 08:44

Re: Un Matiz Oradean
 
Aham. Mersi sa vedem dak gasesc pe aicea.:-)

tavisor 05-03-07 08:45

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by Dr3adLorD (Post 781872)
Bine ai revenit. O sa te sun eu k imi iau si cauciucurile saptamana asta si sa vedem cum stau cu banii. Oare incap fara modificare 175/60 R13 k in cartea tehnica asa scrie.

Eu nu am avut dimensiunile alea de cauciuc doar 175/70/13 era perul mai mare dar la 175 am indoit dublura aia de la aripa spate ca imi freca acolo,nu vreau sa te mint eu asa am facut ca sa-mi incapa.

Scoop 05-03-07 16:23

Re: Un Matiz Oradean
 
Bun venit in tzara tavi :) Frumos lucrat mic gigant, ai cumva idee de unde pot sa gasesc jenti pt matiz, de 13 sau de 14, momentan nu mi-am cumparat eu masina dar am pe a lu taica-miu plus ca o sa plece 4 sapt din orash si ramane a mea masina :twisted:

tavisor 05-03-07 16:59

Re: Un Matiz Oradean
 
[QUOTE=Scoop;782509]Bun venit in tzara tavi :) Frumos lucrat mic gigant, ai cumva idee de unde pot sa gasesc jenti pt matiz, de 13 sau de 14, momentan nu mi-am cumparat eu masina dar am pe a lu taica-miu plus ca o sa plece 4 sapt din orash si ramane a mea masina :twisted:[

jante sunt la metro dar are toata lumea
o sa gasesti cam greu pt matiz sunt cateva modele la metro sunt cam 7-8 mil setul si sunt pe 13.

Scoop 05-03-07 17:01

Re: Un Matiz Oradean
 
Tu ti-ai revopsit in totalitate mashina? Cam cat a costat am auzit unele vopsitori cerand 18 mil pt tico :shock:

cristina_boboc 05-03-07 17:40

Re: Un Matiz Oradean
 
Eu cred ca ne costa mai mult ca si eu ma interesasem mai demult.
Adica te poti astepta la peste 20 mil.:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 02:35.

- Copyright 2026 4Tuning