Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Curse de Accelerare - Liniute (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute.html)
-   -   Calendarul Legal Racing 2004 (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/306-calendarul-legal-racing-2004-a.html)

mpa 23-01-04 16:18

Buna intrebare ca si eu vreau sa aflu!!!!

RoSonic 23-01-04 18:03

Are careva idee unde se vor tine etapele de viteza din Bucuresti? Tot la Vitan sau s-a gasit locatie noua?
Cele din Baneasa banuiesc ca intre Academia de politie si Zoo, sau alta zona?

Gabi_323i 23-01-04 18:32

la vitan nu cred ca se vor mai tine ca cica e gardul ala si nu mai au unde sa stea spectatorii (cica) si in alta parte habar nu am unde sar putea tine .. poate la bragadiru! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

catalin rs4 23-01-04 18:39

pe 10 aprilie va fi legal racing la tm daca nu ma insel voi fi acasa :lol: :lol: :lol: cine vine dintre voi la tm as vrea sa stiu??

aicad 23-01-04 18:43

poate vin eu. ne tragem ?
ma leg cu o shufa de tine si tu ma tragi! poate asa ating si eu 180 km/h ;)
si dupa ai te trag si eu (cat poate masina).

ce zici ?

catalin rs4 23-01-04 18:46

he he he de putut poate mult eu unul abia astept sa vin odata cred ca va fi frumos si sper sa vin multi de pe forum numai asa ne putem cunoaste am ibine deci inca odata cine vine la tm de pe forum???va astept!!!!!!!!!! :P

Gabi_323i 23-01-04 18:48

eu nu stiu cum sa ajung la tm dar vreau !!!! habar nu am cu cine si cum .... cutrenu? lol ori poate vb cu cineva din buc care mai mere :wink:

b99sha 24-01-04 05:47

Hahaaaaaaa, pai ia-o de-acum pe jos (cu o harta si busola) si ajungi taman bine. Sau apelezi la cealalta varianta: intrebi un prieten :wink: daca te ia. foarte funny, nu?:?
Eu (daca nu intervine ceva aiurea) vin la TM. Abia astept sa-i aud pe \"confratii\" tai Cata cum huiduie cand aud de Buc. (presimt k ma cert pe-acolo :? )

catalin rs4 25-01-04 00:02

looool sha crezi ca huiduie?? :lol: :lol: cel putin la meci stiu ca a iesit scandal :lol: lasa ca le zic ca suntei de ai mei si sigur nu o sa huiduie o sa faca galerie :lol: :lol: :lol:

Gabi_323i 25-01-04 00:22

Quote:

Originally Posted by \"b99sha\"
Hahaaaaaaa, pai ia-o de-acum pe jos (cu o harta si busola) si ajungi taman bine. Sau apelezi la cealalta varianta: intrebi un prieten :wink: daca te ia. foarte funny, nu?:?
Eu (daca nu intervine ceva aiurea) vin la TM. Abia astept sa-i aud pe \"confratii\" tai Cata cum huiduie cand aud de Buc. (presimt k ma cert pe-acolo :? )

hmm adica ai zis tu mai pe ocolitea asa ca ma iei? adica sar putea sa ma iei? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

catalin rs4 25-01-04 00:44

fxn date bine pe langa sha sa te ia cu el :wink: :wink: :wink:

b99sha 25-01-04 12:47

Cine stie fxn...Eu in afara de mine(sofer) mai am 2 locuri sau 3 (daca-s mai subtirele persoanele). In dreapta TREBUIE :wink: sa fie o fata, iar restul...mai e timp...

Cata, vad chiar acum pe Messenger k te uiti la Timisoarafinaldivx - te-ai convins de huiduieli, da?
Ma deranjeaza foarte tare chestia asta cu \"bucurestenii sunt increzuti\". Stiti cine-s increzuti? - toti tiganii si taranii aciuiati prin Bucuresti!
Bucurestenii sunt OAMENI (bine, cu exceptiile de rigoare)
E, in fine, daca nu se trece la alte chestii, nu cred c-o sa ma deranjeze niste \"huiduieli\" - chiar o sa ma ambitioneze sa bat toate \"tm-00-abc-urile :wink: \"! :wink:

aicad 25-01-04 13:37

SHA ma iei si pe mine? pot sa stau in portbagaj atat timp cat e muzica la maxim;)
Ca eu degeaba vin cu zce-ul ca orikum nu am cu cine sa ma trag. PLzzz plzzzzzzzz!
Pun bani la benzia dac e nevoie,te cinstesc (ma arunc in fatza lu RS4a lu catalin sa opreasca si asa
poti sa il fac la linutze :D! sunt slab! :) incap eu pe acolo pe undeva! :)


acum vb serios! as vrea sa vin! poti sa ma iei si pe mine?

b99sha 25-01-04 13:58

Vorbim, vorbim. Eu uit de pe o zi pe alta, d-apai pana la vara :roll:
Uite - tu ce masina ai? :roll:

Mai vorbim spre vara!

catalin rs4 25-01-04 16:15

loool sha da mam convins de huiduieli :lol: sha eu stiu ca sunteti baieti de treaba si chiar daca aia de la tm vor huidui eu tot cu voi voi tine ca sunteti deai mei lasa sha ca tin eu galerie :wink: :P ps.am vazut ca vati schimbat pozele frumos :lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 07:15.

- Copyright 2026 4Tuning