Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S. Speedline Motorsport (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport.html)
-   -   De toate pentru toti ... (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport/30243-a.html)

DnI 06-04-07 00:37

Re: De toate pentru toti ...
 
exact barosane...

S de la senzor, una + si cea pe care nu scrie nimic -

Bigu 06-04-07 06:06

Re: De toate pentru toti ...
 
bine fratilor ...si la ce leg eu "sensoru" ala ca sincer nu cred ca am nici o sursa de "sensori" :P ms de ajutor!!!!!!!! :*

Miez 06-04-07 09:40

Re: De toate pentru toti ...
 
pai nu ti-a dat si senzoru in cutie cand l-ai luat ?

btw: am in garaj da nu am ajuns acolo aseara :(

Bigu 06-04-07 10:00

Re: De toate pentru toti ...
 
ce sensor sa-mi dea? tot ce am primir e ceasul si clema aia de prindere

Miez 06-04-07 12:19

Re: De toate pentru toti ...
 
hmm,
eu am montat cu un prieten unele de ulei si apa .. si la ambele a avut si senzor,
nush poate o fi altfel la voltmetru ...
cand fac rost de schema , o scanez si o pun aici.. sper ca rpd :D

intre timp ai grija cum il legi sa nu il arzi ;)

DnI 07-04-07 11:07

Re: De toate pentru toti ...
 
1 Attachment(s)
barosane uite aici ! am gasit o schema pe la un amic

nu ai ce senzor sa pui, masori curentu din baterie, + si - conform pozei :)

baaftaa

Bigu 07-04-07 13:56

Re: De toate pentru toti ...
 
ASTA E!!!!!!!!!!!!!!!! ms muuuuuult de tot!

Yackone 07-04-07 16:35

Re: De toate pentru toti ...
 
Sa PASTE(-ti) FERICIT(-i) !!!;)

blondu_glf 2 07-04-07 19:18

Re: De toate pentru toti ...
 
ce glume seci....

Bigu 07-04-07 19:31

Re: De toate pentru toti ...
 
am conectat voltmetru...si mi-l da peste cap:( asta e... macar face lumina mishto...

DnI 09-04-07 15:13

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by Bigu (Post 840610)
am conectat voltmetru...si mi-l da peste cap:( asta e... macar face lumina mishto...

:lol: :lol: :lol: tare

Lucian 11-04-07 18:33

Re: De toate pentru toti ...
 
Conform celor spuse la vremea probabila ... de 1 mai va fi perfect pt curse. Sebastian a inceput demersurile ... deci pregatiti masinile. Avem multe de demonstrat dupa o iarna lunga .

mikafly 11-04-07 21:56

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 846427)
Conform celor spuse la vremea probabila ... de 1 mai va fi perfect pt curse. Sebastian a inceput demersurile ... deci pregatiti masinile. Avem multe de demonstrat dupa o iarna lunga .

Ne daaaaammm...!!!!.....sper sa fie in forma cotetzu meu pictat......

Bigu 13-04-07 10:10

Re: De toate pentru toti ...
 
http://www.e-click.ro/articole/noi-i...le-dacii/21781
:P

Bigu 14-04-07 16:22

Re: De toate pentru toti ...
 
super incantat de intalnire


All times are GMT +2. The time now is 19:00.

- Copyright 2026 4Tuning