![]() |
Re: De toate pentru toti ...
exact barosane...
S de la senzor, una + si cea pe care nu scrie nimic - |
Re: De toate pentru toti ...
bine fratilor ...si la ce leg eu "sensoru" ala ca sincer nu cred ca am nici o sursa de "sensori" :P ms de ajutor!!!!!!!! :*
|
Re: De toate pentru toti ...
pai nu ti-a dat si senzoru in cutie cand l-ai luat ?
btw: am in garaj da nu am ajuns acolo aseara :( |
Re: De toate pentru toti ...
ce sensor sa-mi dea? tot ce am primir e ceasul si clema aia de prindere
|
Re: De toate pentru toti ...
hmm,
eu am montat cu un prieten unele de ulei si apa .. si la ambele a avut si senzor, nush poate o fi altfel la voltmetru ... cand fac rost de schema , o scanez si o pun aici.. sper ca rpd :D intre timp ai grija cum il legi sa nu il arzi ;) |
Re: De toate pentru toti ...
1 Attachment(s)
barosane uite aici ! am gasit o schema pe la un amic
nu ai ce senzor sa pui, masori curentu din baterie, + si - conform pozei :) baaftaa |
Re: De toate pentru toti ...
ASTA E!!!!!!!!!!!!!!!! ms muuuuuult de tot!
|
Re: De toate pentru toti ...
Sa PASTE(-ti) FERICIT(-i) !!!;)
|
Re: De toate pentru toti ...
ce glume seci....
|
Re: De toate pentru toti ...
am conectat voltmetru...si mi-l da peste cap:( asta e... macar face lumina mishto...
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
Conform celor spuse la vremea probabila ... de 1 mai va fi perfect pt curse. Sebastian a inceput demersurile ... deci pregatiti masinile. Avem multe de demonstrat dupa o iarna lunga .
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
|
Re: De toate pentru toti ...
super incantat de intalnire
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:00. |
- Copyright 2026 4Tuning