![]() |
Re: Machete in lucru - Schumy
Quote:
|
Re: Machete in lucru - Schumy
6 Attachment(s)
Final porsche 959 1:24 Burago
|
Re: Machete in lucru - Schumy
A iesit bine, zic eu!
|
Re: Machete in lucru - Schumy
10 Attachment(s)
2 portocale
|
Re: Machete in lucru - Schumy
Quote:
|
Re: Machete in lucru - Schumy
3 Attachment(s)
Eu am facut platforma , daca te uiti 2-3 pagini in spate, sigur o sa gasesti poze cu evolutia ei.
Trecem la Tv 12 army |
Re: Machete in lucru - Schumy
Cred ca ar fi mers niste cocarde o idee mai mari. Originalele erau cam la fel de mici?
|
Re: Machete in lucru - Schumy
Arata muuult mai bine pe verdele asta!
|
72 Attachment(s)
Sa continuam!
|
Re: Machete in lucru - Schumy
Trebuie sa ne povestesti si noua ce ai in pozele astea, nu doar : sa continuam, next, urmatorul!
Evita postarile multiple si scrie scara + producatorul machetei! Multumesc pentru intelegere! |
Re: Machete in lucru - Schumy
Care postari multiple? ce sa-ti povestesc despre machete?? Sunt poze cu machete deagostini modificate .Cine este interesat de ceva anume intreaba si eu ii explic.Nu e normal asa? In schimb nu este normal sa primesc avertisment ca v-am aratat ce muncesc eu in timpul liber ,aberatii , postari aiurea , postari inutile.UNde?
Dear Schumi1, You have received a warning at Forum 4Tuning. Reason: ------- Aberatii / Posturi Aiurea / Posturi Inutile Extras din regulamentul sectiunii tuning pe machete: Quote: Limita maxima de poze pentru macheta este de 12 pe zi si nu mai mult de 2 machete pe zi (POZE CLARE). ------- Original Post: https://forum.4tuning.ro/506-tuning-m...ml#post5076365 Quote: Altceva Warnings serve as a reminder to you of the forum's rules, which you are expected to understand and follow. All the best, Forum 4Tuning __________________ |
Re: Machete in lucru - Schumy
Alea vreo 3 postari facute una dupa alta pe care colegul 2010 a avut amabilitatea sa le uneasca.
Avertismentul l-ai primit pentru nerespectarea regulamentului sectiunii (si am fost "bland" avand in vedere ca regulamentul spune ca se da direct infraction pentru ce ai facut tu). Daca vrei sa postezi in continuare aici respecti regulamentul si incerci sa-ti controlezi iesirile de genul asta. |
Re: Machete in lucru - Schumy
Nu inteleg, ia lumineaza-ma te rog.
Deci imi dai avertisment pentru ca acum cateva postari in urma 2010 mi-a unit postarile si mi-a facut observatie legat de prezentarea machetelor.Sau pentru ca am postat mai mult de 2 machete modificate? Despre ce iesiri te referi? |
Re: Machete in lucru - Schumy
Ai citit ce scrie in mesajul/avertismentul pe care l-ai primit? Mai clar de atat nu am cum sa fiu.
|
Re: Machete in lucru - Schumy
10 Attachment(s)
Am citit, dar n-am inteles care este problema ta (adica stiu care e problema ta personala dar nu-mi bat capul)
Revenind la subiect 4 dacii Safarii cu piese de pe machete de raliu (scaune , roti , proiectoare) restul este tot realizat manual! Vizionare placuta! P.S - pentru orice nelamurire astept intrebari la care o sa raspund cu mare placere! |
| All times are GMT +2. The time now is 01:13. |
- Copyright 2026 4Tuning