Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - Schumy (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/301385-machete-lucru-schumy.html)

neamtu07 06-05-12 22:18

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5012458)
E 1/24?

Da este 1:24

Schumi1 07-05-12 12:25

Re: Machete in lucru - Schumy
 
6 Attachment(s)
Final porsche 959 1:24 Burago

2010 07-05-12 16:57

Re: Machete in lucru - Schumy
 
A iesit bine, zic eu!

Schumi1 09-05-12 12:16

Re: Machete in lucru - Schumy
 
10 Attachment(s)
2 portocale

cata_golf 09-05-12 13:45

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Quote:

Originally Posted by Schumi1 (Post 5016151)
2 portocale

Superbe... de unde ai plaftorma? :D

Schumi1 09-05-12 18:41

Re: Machete in lucru - Schumy
 
3 Attachment(s)
Eu am facut platforma , daca te uiti 2-3 pagini in spate, sigur o sa gasesti poze cu evolutia ei.

Trecem la Tv 12 army

bmwh548 09-05-12 18:51

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Cred ca ar fi mers niste cocarde o idee mai mari. Originalele erau cam la fel de mici?

2010 09-05-12 20:05

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Arata muuult mai bine pe verdele asta!

Schumi1 23-06-12 07:38

72 Attachment(s)
Sa continuam!

2010 23-06-12 11:34

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Trebuie sa ne povestesti si noua ce ai in pozele astea, nu doar : sa continuam, next, urmatorul!
Evita postarile multiple si scrie scara + producatorul machetei!
Multumesc pentru intelegere!

Schumi1 26-06-12 18:28

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Care postari multiple? ce sa-ti povestesc despre machete?? Sunt poze cu machete deagostini modificate .Cine este interesat de ceva anume intreaba si eu ii explic.Nu e normal asa? In schimb nu este normal sa primesc avertisment ca v-am aratat ce muncesc eu in timpul liber ,aberatii , postari aiurea , postari inutile.UNde?

Dear Schumi1,

You have received a warning at Forum 4Tuning.

Reason:
-------
Aberatii / Posturi Aiurea / Posturi Inutile

Extras din regulamentul sectiunii tuning pe machete:

Quote:
Limita maxima de poze pentru macheta este de 12 pe zi si nu mai mult de 2 machete pe zi (POZE CLARE).

-------

Original Post:
https://forum.4tuning.ro/506-tuning-m...ml#post5076365

Quote:
Altceva

Warnings serve as a reminder to you of the forum's rules, which you are expected to understand and follow.

All the best,
Forum 4Tuning
__________________

bmwh548 26-06-12 18:35

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Alea vreo 3 postari facute una dupa alta pe care colegul 2010 a avut amabilitatea sa le uneasca.

Avertismentul l-ai primit pentru nerespectarea regulamentului sectiunii (si am fost "bland" avand in vedere ca regulamentul spune ca se da direct infraction pentru ce ai facut tu). Daca vrei sa postezi in continuare aici respecti regulamentul si incerci sa-ti controlezi iesirile de genul asta.

Schumi1 26-06-12 18:38

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Nu inteleg, ia lumineaza-ma te rog.
Deci imi dai avertisment pentru ca acum cateva postari in urma 2010 mi-a unit postarile si mi-a facut observatie legat de prezentarea machetelor.Sau pentru ca am postat mai mult de 2 machete modificate?
Despre ce iesiri te referi?

bmwh548 26-06-12 18:47

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Ai citit ce scrie in mesajul/avertismentul pe care l-ai primit? Mai clar de atat nu am cum sa fiu.

Schumi1 27-06-12 15:59

Re: Machete in lucru - Schumy
 
10 Attachment(s)
Am citit, dar n-am inteles care este problema ta (adica stiu care e problema ta personala dar nu-mi bat capul)
Revenind la subiect
4 dacii Safarii cu piese de pe machete de raliu (scaune , roti , proiectoare) restul este tot realizat manual!
Vizionare placuta!
P.S - pentru orice nelamurire astept intrebari la care o sa raspund cu mare placere!


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning