Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   ANUNTURI ... Vanzari,cumparari,matrimoniale,etc.(caterinca) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/2942-anunturi-vanzari-cumparari-matrimoniale-etc-caterinca.html)

Mr.Nice 20-12-04 10:44

Eu nu mai vand nimic, de fapt am mai ramas eu de vanzare, ma cumpara cineva? Detalii: 1.84, 75 kg, brunet (la par), ochii caprui, detin umor si impart sentimente. Pt. doritoare (exclus bisexualii si gay) va rog conectati-ma.Rog seriozitate.




PEACE
:peace:

atzone 21-12-04 11:20

just me
 
inchiriez mama pentru shedintza cu parintzii (dupa primele 2 shedintze a 4 e gratis)
vand flashneta cu maneru rupt + maimutza dresata sa adune banii de pe jos
schimb geaca de piele pe porc sau trabant + mobil

ct77pia 26-12-04 18:14

anunt realdintr-un ziar \" vind 30 m de cablu tv \"

HolySoul 29-12-04 11:33

vand unde radio la kg.

Astept oferte

m_vpr 01-01-05 22:41

Tanara, draguta ,blonda, sexy, fara obligatii, 90-60-90, picioare 1.20 m, plina de viata, patimasa, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion.

m_vpr 01-01-05 23:05

Tanar, frumos, fara obligatii, nu fumez, nu beau, posed un B.M.W si o casa cu 11 camere, imi plac brunetele, ascult manele! Nu caut nimic doar ma laud!!!

Mr.Nice 04-01-05 13:09

Vand artificii trase de la revelion!!!!





PEACE
:peace:

NSL_Doru 06-01-05 01:07

Vad ca topicul a avut succes de la inceput asa ca ..... o sa continuam :D :D :D


Schimb URGENT hartie de 100.000 cu doua de 50.000 plus diferenta!baiiiii rog seriozitate !

atzone 06-01-05 11:38

SC. Atzone SRL Angajeaza persoane capabile pentru urmatoarele servicii:
1 Huiduit maimutze in Africa
2 Hingherit caini Dingo in Australia

iasi_drifter 06-01-05 13:38

Va vand pe toti :lol:
Scapa numai ala care imi da 9999999999999999999999.99Euro +TVA pt. restul.
Nu ratati aceasta perioada de reduceri (0.0000000000000000001 %)

Reconditionez minute vorbite la mobil

Vand biti

Cer si ofer maxima neseriozitate

vand fane in delir

Inchiriez radiatii de la monitor

Vand praful de pe masina (iar masina bonus moka*!!!!!)
*praful si masina se vand numai impreuna
pretul prafului:7382735362537326321Euro

Carmen 06-01-05 14:35

Vand rds cablelink la pahar!

NSL_Doru 06-01-05 15:00

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Carmen\"
Vand rds cablelink la pahar!

Pentru cantitati industriale se ofera reduceri ??? :D

Pentru inceput cumpar 10.000 de pahare ! Ofer posibilitati de plata prin cec fara acoperire ...

ffocus 06-01-05 15:10

vand experienta in domeniul tatzelor....13/20 stele verzi la testele iN CAP

88RED 07-01-05 01:53

Vand telefoane mobile la kg
1lil/kg




P.S. tote stricate shi in garantie
P.S2 unele au peste 2 kg

B39738 07-01-05 16:44

vand opel astra din 95,motor 1.7td isuzu,inchidere centralizata,casetofon,tapiterie plus neagra,computer de bord,gresie,faianta,termopan + tamplarie aluminiu,incalzire centrala...nu accept intermediari si nici combinatii...


All times are GMT +2. The time now is 18:19.

- Copyright 2026 4Tuning