![]() |
Re: Suburbia RacingClub
asta ma tot intreb si eu nu e cineva care vrea sa ma sponsorizeze sa imi fac masina...ma opresc cand ajung la extrem promit
|
Re: Suburbia RacingClub
daca pana la urma gasesti pe cineva... sa dai un semn de viatza :)
|
Re: Suburbia RacingClub
ok:D
sunt baiat de treaba deci o sa te anunt |
Re: Suburbia RacingClub
dak tot esti baiat de treaba... poate stii pe cineva care vrea Hyundai coupe 2001 full stock, masina e super ok si lejer rau la bani k vreau ceva mai nou !
pretz 8700e neg (super pretz zic io) (initial am incercat sa scot mai mult pe ea... dar tre sa astept prea mult k sa o dau... asa... poate sa o ia unu acu si sa isi scoata el cat vrea pe urma) motor 2000cmc 16v - 140CP km reali 96.000 (distributie schimbata la 85.000km) ulei castrol cauciucuri Dunlop cu inca 2 ani garantie pachet sound 700RMS se aud impecabil + multe altele s-a investit mult in ea si merita fiecare banutz ... dar vreau ceva mai nou peste 2003 ( poate un BMW seria 3 sau 5) - accept si schimburi cu seria 3 sau 5 diesel , an minim 2003 , culoare de preferat neagra sau inchisa , ofer diferentza ! dak mai vede cineva si ii este lene sa posteze : 0744.817.384 |
Re: Suburbia RacingClub
am fost si noi acolo, avem si poze, si cel mai important ... unul din membrii si anume Harry, a participat la concursul de burn out cu al lui M3 . poze si poate filmuletze... mai tarziu :)
|
Re: Suburbia RacingClub
PASTE FERICIT membrilor din suburbie :)
|
Re: Suburbia RacingClub
multumim la fel Gabi ! :)
|
Re: Suburbia RacingClub
cazule ai mai vorbit si u de chestia aia??...cu clubu...??
|
Re: Suburbia RacingClub
baieti nu sunteti interesati de a mea ???? fac schimb si cu masini mai ieftine+diferenta am nevoie de masini de 7000-9000 euro si diferenta de 4000-2000 astept oferte masina are inca cateva modificari in plus fata de anunt...inca se mai lucreaza la ea
|
Re: Suburbia RacingClub
ce pot spune este k am vazut nissanul si e tzapana masina , arata ingrijita !
o sa ma interesez sa vad dak gasesc pe cineva amator de senzatii in drft :) by the way... nu mai vand coupeul ! |
Re: Suburbia RacingClub
din moment ce lucrurile s-au mai "calmat", nu m`am mai zbatut si io asa tare. by the way... imi place DVD`ul;)
|
Re: Suburbia RacingClub
baieti , ce se mai aude de Suburbia ? ce mai faceti , pe unde mai sunteti ?! caz nu prea te'am mai vazut prin Buc....mai traiti ?! :D
|
Re: Suburbia RacingClub
tata.... suburbia traieste in ghetoul ei in continuare :lol:
man... activi in sensul k nu e noapte fara Buc si bagabintzeala suntem cativa, k multi mai lucreaza sau altceva de facut, dar clubul exista ! (dak nu ma mai vezi inseamna k atunci cand mai treci pe la pescarush nu deschizi ochii) te pupa tata ! by the way... tu pe unde ai ajuns? :D |
Re: Suburbia RacingClub
Quote:
prin pescar n am mai trecut de ceva vreme...probabil d'asta nu ne'am intalnit. acum sunt in NSL :D bafta in continuare moshule si poate bem o bere zilele astea |
Re: Suburbia RacingClub
salutare membrilor, in special -Caz-. vreau sa stiu daca pot sa ader si eu la clubul vostru, tinand cont ca am un scooter de 125cc?. vin cand vrei tu in buftea sa ne vedem si sa vezi despre ce e vorba
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:13. |
- Copyright 2026 4Tuning