![]() |
Re: Club Golf
Reinz.... cele mai bune
|
Re: Club Golf
sal,sant nou pe aici am si io un g3,si apropo de chestia cu pornitul greu de dimineata si eu am aceast problema,dar pun contctul de 2 ori si a 3 a o ia mai usor....in cazul in care e pe injectie
am intele ca se dezamorseaza pompa de benzina.... |
Re: Club Golf
am si eu o intrb
|
Re: Club Golf
cum se aeriseste rezervoru la ABS la un golf 2
|
Re: Club Golf
3 Attachment(s)
traiasca golful! mandru posesor de g3. motor ultra 1.4 injectat monopunct de 44kw, cea mai performanta dotare stock e trapa electrica. sofer tunat rau. restul vedeti voi. ma bucur pt club golf. in sfarsit.
|
prieteni,vreau amanunte despre un golf2 4x4 "sincron"(daca exista,daca nu scuzati timpenia) ca as vrea tractiune spate pe golfu meu,daca s ar putea....
RESPECT! si daca-i club,pai vreau si io!cum?! |
Re: Club Golf
Quote:
( incearca sa cauti pe net - google,wikipedia) clubul e doar ca idee , nu exista ceva oficial ;) |
Re: Club Golf
2 Attachment(s)
daca tot se numeste "club Golf" pun si eu 2 poze cu golfuletele meu...
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:31. |
- Copyright 2026 4Tuning