Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - DNG (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/287622-e36-dng.html)

Joltanu` 04-06-12 22:39

Re: E 36 DNG
 
Quote:

Originally Posted by dj_eros (Post 5052841)
merci frumos comand garnitura si ma apuc de treaba am vazut ca in afara de garnitura dreptunghiulara mai vin unele micute alea vin la fiecare surub ?

Alea 4 mai mici vin puse in jurul bujiilor, la mine defapt pt. o garnitura din aceea le-am schimbat. Vezi exact cand dai jos capacul. Iti recomand Victor Reinz.

dj_eros 04-06-12 22:42

Re: E 36 DNG
 
Quote:

Originally Posted by Joltanu` (Post 5052850)
Alea 4 mai mici vin puse in jurul bujiilor, la mine defapt pt. o garnitura din aceea le-am schimbat. Vezi exact cand dai jos capacul. Iti recomand Victor Reinz.

am salvat poza de la tine si voi da comanda tot de la unix ca vad ca acolo ai gasit si iau direct dupa codul ala de acolo

Joltanu` 10-06-12 23:11

Re: E 36 DNG
 
3 Attachment(s)
''Tuning de dormitor'':lol:))
Noroc ca nu m-a prins pe drum.

Darkside_89 11-06-12 11:07

Re: E 36 DNG
 
Quote:

Originally Posted by Joltanu` (Post 5060714)
''Tuning de dormitor'':lol:))
Noroc ca nu m-a prins pe drum.

Te ftzi in ea vreme de toata jena...noroc ca am avuto sub copertina ieri k zici ca ploua cu bulgari de gheata...:(

Darkside_89 28-07-12 19:31

Re: E 36 DNG
 
3 Attachment(s)
8):rolleyes28)

Joltanu` 29-07-12 22:45

Re: E 36 DNG
 
Ms ms Bogdane!

preparatu 30-07-12 18:09

Re: E 36 DNG
 
3 Attachment(s)
uite ceva frumos...din partea mea.

Joltanu` 31-07-12 23:11

Re: E 36 DNG
 
Multumesc, esti un domn:-)

Nosfer 02-08-12 00:57

Re: E 36 DNG
 
Superba masina, nici nu stiam ca arata asa bine DNG-ul :D Sa ai grija de ea ca cu splitterele alea e grava treaba la drumurile noastre :))

Joltanu` 03-08-12 23:44

Re: E 36 DNG
 
Quote:

Originally Posted by Nosfer (Post 5124001)
Superba masina, nici nu stiam ca arata asa bine DNG-ul :D Sa ai grija de ea ca cu splitterele alea e grava treaba la drumurile noastre :))

Ms ms, le mai ating, le mai "daram" dar asta e :rolleyes2. Nu ti-am mai vazut masina la legale dar sper sa ne mai intalnim la meeting:-)

aprilia_sr 07-08-12 13:22

Re: E 36 DNG
 
Jolt....super masina,super jante,super tzipla....urmeaza vreodata vreun super motor?:P

Alex1187 07-08-12 17:21

Re: E 36 DNG
 
Frumoasa masina Jolt!!! Sa ai grija de ea ;)

Joltanu` 08-08-12 22:44

Re: E 36 DNG
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by aprilia_sr (Post 5129526)
Jolt....super masina,super jante,super tzipla....urmeaza vreodata vreun super motor?:P

Quote:

Originally Posted by Alex1187 (Post 5129805)
Frumoasa masina Jolt!!! Sa ai grija de ea ;)

Multumesc baieti! Momentan nu prea am nevoie de un motor mai mare, dar nu se stie niciodata:-).

ON: In sfarsit am cumparat ceva ce imi doresc de foarte mult timp.
Ms de pont Dani Smarandescu!

Joltanu` 09-08-12 14:31

Re: E 36 DNG
 
3 Attachment(s)
Am montat volanul si am schimbat emblema deoarece nu era intr-o stare tocmai buna.

Darkside_89 09-08-12 15:31

Re: E 36 DNG
 
Quote:

Originally Posted by Joltanu` (Post 5131893)
Am montat volanul si am schimbat emblema deoarece nu era intr-o stare tocmai buna.

Bravoooo,SA-L STAPANESTI SANATOS,ti-ai dorit mult un volan ca asta!!!!!

P.S. Parca il cerea interiorul!!!!Frumos frumos!!!


All times are GMT +2. The time now is 02:53.

- Copyright 2026 4Tuning