![]() |
Quote:
|
Ce haios esti....
|
:)
respect pt.toti care au facut clipu`! Azi asteptam videoclipul (dupa cum am auzit :) )
|
luca...lasa-ne cu piranda ta, abea s-au potolit aia cearta incepi tu ? :roll:
sau scuza-ne ca ne privesti de la un nivel atat de inalt (da-te jos din pom) |
:)
:lol:
|
luca, faci ce faci si-ti mai trantesti un borcan cu gem in cap...vad ca acum esti suparat si pe admini :lol:
Fiecare e liber sa faca ce vrea, cu conditia sa nu exagereze in afirmatii sau laude de sine... |
pt morghan Bmw-urile au fiecare cam 200cp :lol: :lol: :lol:
|
:)
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
|
respect pt tipii cu bmw-urile din filmare !
|
:)
asta e adevarat morghen
|
dintre cei care au fost acolo,, Mai aveti poze ???
a sesizat cineva opelu ?? :cry: |
Re:
despre ce melodie si ce videoclip este vorba... ??? :?:
|
Re:
Quote:
:lol: :lol: te-ai ostenit si tu macar sa citesti prima replica dupa acest topic?? uita-te, citeste si o sa vezi! melodia aia merita :headfones :headfones :headfones |
Pana la urma de unde putem sa luam si noi melodia sau videoclipul???
Pe DC nu am gasit-o!!! |
Re:
Salut baieti.......sunt unul din producatorii muzicali ai melodiei! Rugamintea mea este pentru cei care detin melodia Profetilor. Va rog mult sa nu dati share la melodie pe net. Daca va dati melodia de la unul la altul va rog sa o faceti personal, sa nu o puneti pe HUBuri de DC. Ar fi pacat ca piesa sa apara inainte sa fie lansata. Hai sa dam o sansa baietilor sa se afirme....in felul acesta toata lumea are de castigat Succese tuturor |
| All times are GMT +2. The time now is 19:06. |
- Copyright 2026 4Tuning