Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   FEMEI + MASINI = FILMARE ! (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/2835-femei-masini-filmare.html)

luca 11-12-04 00:11

Quote:

La cine te referi luca ?
La baiatzasii aia din filmulet. Nu i-ai vazut ce cool erau?

MC Mate 11-12-04 00:20

Ce haios esti....

DonHacker 11-12-04 08:49

:)
 
respect pt.toti care au facut clipu`! Azi asteptam videoclipul (dupa cum am auzit :) )

Ali G 11-12-04 08:50

luca...lasa-ne cu piranda ta, abea s-au potolit aia cearta incepi tu ? :roll:
sau scuza-ne ca ne privesti de la un nivel atat de inalt (da-te jos din pom)

DonHacker 11-12-04 08:57

:)
 
:lol:

Bogdan_16v 11-12-04 14:23

luca, faci ce faci si-ti mai trantesti un borcan cu gem in cap...vad ca acum esti suparat si pe admini :lol:

Fiecare e liber sa faca ce vrea, cu conditia sa nu exagereze in afirmatii sau laude de sine...

bmw the touch 11-12-04 18:54

pt morghan Bmw-urile au fiecare cam 200cp :lol: :lol: :lol:

DonHacker 11-12-04 19:27

:)
 
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

morghen 11-12-04 21:35

respect pt tipii cu bmw-urile din filmare !

DonHacker 11-12-04 22:12

:)
 
asta e adevarat morghen

ascona-gsi 12-12-04 00:33

dintre cei care au fost acolo,, Mai aveti poze ???
a sesizat cineva opelu ?? :cry:

uzzi_mafiotu 12-12-04 04:44

Re:
 
despre ce melodie si ce videoclip este vorba... ??? :?:

alexutzu 12-12-04 08:10

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"uzzi_mafiotu\"
despre ce melodie si ce videoclip este vorba... ??? :?:


:lol: :lol: te-ai ostenit si tu macar sa citesti prima replica dupa acest topic??
uita-te, citeste si o sa vezi! melodia aia merita :headfones :headfones :headfones

shadow 12-12-04 22:40

Pana la urma de unde putem sa luam si noi melodia sau videoclipul???
Pe DC nu am gasit-o!!!

GarageMAN 12-12-04 22:54

Re:
 


Salut baieti.......sunt unul din producatorii muzicali ai melodiei! Rugamintea mea este pentru cei care detin melodia Profetilor. Va rog mult sa nu dati share la melodie pe net. Daca va dati melodia de la unul la altul va rog sa o faceti personal, sa nu o puneti pe HUBuri de DC. Ar fi pacat ca piesa sa apara inainte sa fie lansata. Hai sa dam o sansa baietilor sa se afirme....in felul acesta toata lumea are de castigat

Succese tuturor


All times are GMT +2. The time now is 19:06.

- Copyright 2026 4Tuning