Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Mm-04-szh (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/28265-mm-04-szh.html)

BGD_NNE 02-08-07 22:21

Re: Astept opinii si sugestii
 
te duci frumushel la un tinichigiu si ii spui sa iti traga de aripi si de capota pana ies la linie . apoi ii dai si lui sa bea o sticla de jamaica si ai rezolvat problema :P

aganon_2002 16-12-07 23:28

Re: Astept opinii si sugestii
 
:)) prea multa treaba!
NU arata chiar asha rau..

aganon_2002 16-12-07 23:40

Re: Astept opinii si sugestii
 
4 Attachment(s)
uite si niste poze... Poate ultimele ca ma gandesc sa o vand. Cu regret dar asta e... buna masina :d

BGD_NNE 17-12-07 07:21

Re: Astept opinii si sugestii
 
Quote:

Originally Posted by aganon_2002 (Post 1249687)
uite si niste poze... Poate ultimele ca ma gandesc sa o vand. Cu regret dar asta e... buna masina :d

pacat ca vreo sa o vinzi ..catzi bani vrei pe ea ???

DACIA-Wrc 17-12-07 09:02

Re: Astept opinii si sugestii
 
multumit de cum lumineaza noile faruri?

aganon_2002 17-12-07 12:21

Re: Astept opinii si sugestii
 
Pai la 4000 E o dau... si las pe ea si cd-player Sony nou si jantele pe 15. Rezerva de iarna 4 jante cu cauciucuri pe 14 le dau si pe alea cadou :D

aganon_2002 17-12-07 12:22

Re: Astept opinii si sugestii
 
Dacia-Wrc.... sa sti ca se vede diferenta la faruri... mi-am pus si un set de becuri Osram si e bine cum e...

Geo_ZGA 17-12-07 14:18

Re: Astept opinii si sugestii
 
Arata f bine masina... pacat ca o dai. o intrebare: unde ai gasit aparatorile alea de vant de la geamurile fata, si cu cat? vreau si eu :) nu le dai separat de masina? :D

aganon_2002 17-12-07 14:36

Re: Astept opinii si sugestii
 
nu le dau jos. eu asa am luat-o. dar am vazut si pe net. daca nu gasesti trimite un mesaj ca am lucrat la un magazin auto si aia aduceau asa ceva pe comanda.


All times are GMT +2. The time now is 20:41.

- Copyright 2026 4Tuning