![]() |
Re: Astept opinii si sugestii
te duci frumushel la un tinichigiu si ii spui sa iti traga de aripi si de capota pana ies la linie . apoi ii dai si lui sa bea o sticla de jamaica si ai rezolvat problema :P
|
Re: Astept opinii si sugestii
:)) prea multa treaba!
NU arata chiar asha rau.. |
Re: Astept opinii si sugestii
4 Attachment(s)
uite si niste poze... Poate ultimele ca ma gandesc sa o vand. Cu regret dar asta e... buna masina :d
|
Re: Astept opinii si sugestii
Quote:
|
Re: Astept opinii si sugestii
multumit de cum lumineaza noile faruri?
|
Re: Astept opinii si sugestii
Pai la 4000 E o dau... si las pe ea si cd-player Sony nou si jantele pe 15. Rezerva de iarna 4 jante cu cauciucuri pe 14 le dau si pe alea cadou :D
|
Re: Astept opinii si sugestii
Dacia-Wrc.... sa sti ca se vede diferenta la faruri... mi-am pus si un set de becuri Osram si e bine cum e...
|
Re: Astept opinii si sugestii
Arata f bine masina... pacat ca o dai. o intrebare: unde ai gasit aparatorile alea de vant de la geamurile fata, si cu cat? vreau si eu :) nu le dai separat de masina? :D
|
Re: Astept opinii si sugestii
nu le dau jos. eu asa am luat-o. dar am vazut si pe net. daca nu gasesti trimite un mesaj ca am lucrat la un magazin auto si aia aduceau asa ceva pe comanda.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:41. |
- Copyright 2026 4Tuning